Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Yettel ami Telenor volt, az...

A Yettel ami Telenor volt, az most a Mészáros Lölöé (Viktoréké)? Mert akkor inkább Telekom legyen?

Figyelt kérdés
Vodafone-ról váltanék, mert a Vodafone egy rakás..... fél éve az ügyintézése, mobilappja, stb. Kíváncsi vagyok a londoni központban tudják-e mennyire nulla lett a magyar leány, lehet keresek egy londoni email címet mert a magyaroknak értelmetlen lenne bármit is írni.

2022. márc. 16. 03:12
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ennek se volt értelme amit ide írtál.
2022. márc. 16. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Vegul is van ertelme, csak frissen es tobbszor kell nekirugaszkodni az olvasasnak:-)


Tehat a vodafone-t xarnak tartod, es mivel a magyarorszagi cegnek nem akarsz irni errol, mert ugysem tortenik semmi, ezert inkabb kozvetlenul a briteknek szeretnel kicsit beolvasni. De ha a kartyad, a szerzodesed magyar, akkor oket nem nagyon fogja erdekelni, h ott szidod a leany ceget. Hiszen az illetekesek, akik valaszolnanak lehet, h meg nalad is jobban tudjak, h milyen ramaty. Teny, h akarmerre jartam a vilagban, sehol nem volt olyan szemet a voda, mint Magyarorszagon.


Azt sajnos nem tudom, h a Yettel kie, de nekem az evek alatt a Telekom okozta a legkevesebb gondot, ezert vagyok naluk. Szerintem rengeteg embernek van mindenfele problemaja mindegyik szolgaltatoval, ugyhogy itt nehezen fogsz valaszt kapni arra a kerdesedre, h melyikkel szerzodj.


En a Vodafone-t utalom az osszes kozul a legjobban, mert az szivatott meg a legpofatlanabbul es a legtobbszor, de a Yettellel kapcsolatban meg nincsenek tapasztalatok.

2022. márc. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kis összefonódás, mert 25% részesedése van a Yettelből az Antenna Hungáriának, amelynek a többségi tulajdonosa a 4iG lesz (vagy már az, nem tudom).

De 75%-ban továbbra is a cseh PPF Csoport tulajdonában van.

2022. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

"lehet keresek egy londoni email címet mert a magyaroknak értelmetlen lenne bármit is írni."

Tényleg nagyon sötét lehet nálatok. Miért gondolod hogy bármelyik szolgáltatót is érdekelné hogy mit gondolsz? A szolgáltatónal a pénzed kell. Ha nem a tiéd, akkor ott a másé. Ezért jó nagy cégnek lenni. Leszarhatod az ügyfeleket, de azok akkor is fizetni akarnak neked. A biznisz nem arról szól hogy a kis lelkedet ápolgassák.

Ott a szolgáltatás ennyiért. Ha nem tetszik, go ahead. A londoniakat tudod mi érdekli? A részvény jutalék. Nem az hogy te mit gondolsz.

2022. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

#4: Ez pont, hogy baromság.

Ha egy szolgáltatás látványosan rossz, akkor drasztikusan csökkenni fog az azt igénybe vevők száma, a konkurenciáé pedig ezzel párhuzamosan nőni fog. Emiatt a szolgáltató bevételtől esik el, míg a konkurencia többletbevételre tesz szert. A többletbevételből pedig több juthat a fejlesztésekre, aminek következtében még nagyobb lesz a különbség a két szolgáltató között.

Egy-két begőzölt ügyfél miatt nem fognak pánikba esni, de azt nem engedhetik meg maguknak, hogy az átlagos elégedettségi szint alacsony legyen. Az üzlet ugyanis pont arról szól, hogy versengni kell az ügyfelekért. Ha a szolgáltatásod pocsék, akkor nem neked fognak fizetni, hanem másnak.

2022. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Yettel cseh tulajdonban van.
2022. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

" Az üzlet ugyanis pont arról szól, hogy versengni kell az ügyfelekért."

Általában igen.

" Ha a szolgáltatásod pocsék, akkor nem neked fognak fizetni, hanem másnak."

Hazánkban 3 nagy szolgáltató van, egyik sem tökéletes. Az ügyfelek random kerülnek egyikhez vagy másikhoz, és nem azért, mert kurv^ jók lennének valamiben, vagy nagyon olcsóak lennének.

2022. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!