Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 pro akkumulátora...

IPhone 11 pro akkumulátora milyen?

Figyelt kérdés
Tudtommal a 12-es széria az a "Minin" kívül ami már tényleg elhozta azt, hogy az IPhone aksija is jó. De most az IPhone 13 széria ami túl is szárnyalta az összes Android aksit. Ugye a 13 PM. Nekem jelenleg IPhone X-em van. És amikor 100% volt az aksija akkor is okozott néha fejfájást. Volt amikor pl kemény Fortinetozásokba merült le az aksi. 40%-rol 1 óra alatt. Elvileg a sima aksija már bír 4 óra képernyő időt. Azonban én a Prot veszem mindenképp. Egy olyan modellt néztem ki magamnak 140-ért aminek 92% az aksija. Ez nem tudom meddig fogja bírni? Akár játék közben? Akár alapból hány napot?

2022. márc. 17. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A 11 Pro-nak jobb az akksiideje, mint mondjuk a 11-nek. Az X-től meg aztán végképp. Viszont az, hogy 92%-os az akksi, ront az üzemidőn. De szerintem még így is kibír átlag felhasználással 1-1,5 napot.

(Egyébként arra kíváncsi lennék, hogy miért pont 11 Pro-ra váltasz X-ről? Mert ha csak az akksi miatt, az nagyon nem éri meg)

2022. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csak az aksi miatt IPhone 12-öt is vennék én ha lenne rá pénzem. Hanem mert jelenleg ez az IPhone X ami nekem van nem a legjobb telo. Csak az IOS 12 és 13-mat tudta normális futtatni. Ios 14-et rá tettem és azóta vannak olyan dolgok melyek simán megakasztjak. Akár hosszabb ideig is tölt néha. Bár azelőtt sem volt valami gyors telefon. Legalábbis IPhonekhoz képest. És, hogy miért akarok akkor megint IPhonera váltani? Mert annak idején viszont az IPhone 6 Plussomat és az IPhone 4-met nagyon szerettem. Azok gyorsak voltak mindig ameddig tönkre nem mentek. Az IPhone 6 Plus az úgy ment tönkre, hogy elhajlott.
2022. márc. 17. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:
A 11 pro nagyon jó telefon, 2,5 éve megvan. Az akksija jobb mint az X, de játék alatt mindegyik telefon lemerül hamar. Azt ne várd, hogy egy komoly játékot futtat napokig egy ekkora telefon töltés nélkül...
2022. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!