Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha eltöröltem az apple id-t...

Ha eltöröltem az apple id-t és bentragadt a telefonomban az aktiválási zárat fel tudom oldani?

Figyelt kérdés
Már vittem szervizbe, beszéltem az appple-vel de semmi. Valaki esetleg valami "hack"?? Pl.: Youtubeon valamit a wifivel babrálnak de soha nem jön össze nekem. Valami bevált tipp??

#Apple #iPhone #aktivalasizar
2022. márc. 17. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval az AppleID törlése után visszaállítottad a készüléket?


"beszéltem az appple-vel de semmi"

Mi semmi? Mit mondtak? Ha ők nem tudják megoldani, akkor senki más nem. Nincs rá hack.

Miket nézel a youtubeon? Linkelnéd a videóket?

2022. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha apple nem tudott rá megoldást akkor más se fog nagyon.

Talán e-mailhez kötik a zárat és ha újra regisztrálsz ugyanazzal az emaillel akkor TALÁN hozzácsatolja az adatbázis.

2022. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"benneragadt az ID. Töröltem, a telefonom bennmaradt jelentkezve. A telefont megpróbáltam visszaállítani Ituneson keresztül, de csak recovery módból tudtam, mert ahhoz hogy ne abból állítsam vissza, ki kell kapcsolnom a lokátor funkciót a telefonon, ahhoz kéri a jelszót, és ha beírom azt írja hogy nem helyes, mert már nem létezik az email és jelszó."


Hát nagyon úgy tűnik, hogy volt egy telefonod.....

ApplID törlésekor figyelmeztet, hogy jelentkezz ki minden eszközről. Az iCloud lock akkor is bekapcsol ha "recovery módból" állítod vissza. Gugliztam kicsit és valahol írták, hogy az AppleID törlése után 7 napig még visszaállítható (utána már sehogy), de konkrétumot nem találtam, hogy hogyan kell és egyáltalán lehetséges-e. 2-es ötlete pont emiatt nem működhet. Próbáld meg itt: [link] , vagy az Apple ügyfélszolgálatánál 06-80-983-435.

Ha te vagy a készülék tulajdonosa, akkor az Apple fel tudja oldani a telefont. De a törölt AppleID miatt lehet, hogy ők sem tudják megoldani.

Az activation lock kikerülését nem tudom megoldható-e, ebbe a témába sosem ástam bele magam.

Esetleg próbáld meg ezt:

[link]

2022. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Baszkii, nemaar.. Ahjj nemertem :(( miert kreal az apple olyan problemakat, amit aztan az ugyfelszolgalat sem tud megoldani? :O
2022. márc. 18. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Jellemző, hogy ilyenkor az Apple - vagy más gyártó - a hüye....

A problémát te kreáltad magadnak. Az AppleID-t nem egyszerű törölni, nem egyetlen kattintással lehet törölni. Pont azért, hogy az embernek legyen ideje átgondolni hogy mit is csinál és közben el is olvashattad amikor kattintgattál ide-oda, hogy mi történik ha törlöd az ApplID-t.

Az visszaállítás lehetőségének kizárása pedig biztonsági okokra vezethető vissza.

Google fiókot sem lehet bizonyos idő eltelte után visszaállítani és újraregisztrálni sem lehet ugyanazzal a névvel.

De erre figyelmeztet is a rendszer a törlés során többször is!

Az a te bajod, hogy kattintgatsz össze-vissza anélkül, hogy egy betüt is elolvasnál mit is csinálsz.

(én is csináltam hasonló baromságot... :D)


Hívd fel az ügyfélszolgálatot, hogy próbálják meg visszaállíttatani a fiókodat.


Vagy keress a neten megoldást az activation lock kikerülésére.

2022. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ki mondta h ő a hulye? Altalanossagban mondom hogy nem ertem miert lehet olyan problemat krealni egy IOS keszuleken, amit meg az apple maga sem tud visszaallitani.
2022. márc. 18. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező az emberek többsége nem törli csak úgy az apple ID-ját főleg nem úgy hogy van eszköze ami hozzá van kapcsolva.


Arról nem beszélve hogy setupnál konkrétan megkérdezi hogy szeretnéd -e bekapcsolni a "Find My" funkciót.


Ez nem egy probléma, én kifejetten örülök hogy így működik

2022. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!