Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyire rosszak a...

Tényleg ennyire rosszak a xiaomi telefonok?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam egy 11t pro vételen, jutányos áron, viszont annyi helyt szidják, hogy bugos a felület, nem éri meg, fúj, stb.. Most akkor jók vagy sem?
2022. márc. 18. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
TÉnyleg. Vegyél egy nokia 3310-est vagy URH rádiót, vagy postagalambot, vagy csak gyújts meg egy farakást és önts rá egy kis vizet.
2022. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%

Tényleg bugos sz.r


Ajfon az a biztos.. 😂

2022. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
58%
Xiaomi poco. Ezek között nézelődj
2022. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%

Az is ugyanúgy sz.r


#2 voltam

2022. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Régen elgondolkodtam hogy én is veszek. Aztán vett a párom. Először tetszett, főleg azért mert gyönyörű képeket csinál, szebbek, élénkebbek a színek mint az én Samsungomnál.

Aztán egyre több bugolásnak voltam szemtanúja, mindig van valami apró, zavaró kis hülyesége. A párom azt mondja, hogy "na és? Ezek semmiségek, minden telefon csinál ilyeneket, attól még teljesen jó. Újraindítom és eltűnik a hiba." és itt is azt látom a gyk-n a Xiaomi tulajoktól, hogy úgy vannak vele hogy ennyi belefér. Én ilyen dolgokat még egyik telefonomnál sem tapasztaltam, és nekem nem férne bele, szóval letettem arról hogy valaha is Xiaomim legyen.

2022. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Anyámnak note 10 volt. Telefonhívás közbe sokszor szakadozott a vonal, magától szétkapcsolt stb. Hamar melegedett
2022. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Tényleg szar mind. A 6 éves Honor 8-om még százszor jobb, mint a Xiaomi Poco X3 NFC.
2022. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7es azt vágod hogy a honor 8 mindenben rosszabb sokkal ugye?
2022. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

8)

Papírforma szerint valóban rosszabb, pont ezért cseréltem le 1,5 éve a Honor-t Poco-ra. Ma ott tartok, hogy a Poco-t csak hívásra használom, minden másra a Honor-t.

Egy egyszerű biliárd játék akad a "gamer" Poco-n, a Honor-on nem!

Az okosórámat rendszeresen ledobja. A Honor-ral sose volt ilyen problémám.

Nem lehet rádiózni, mert folyton váltogatja a mobilnet hálózatot, képes edge-re csatlakozni. A Honor-ral sose volt ilyen problémám.

Nem tudok podcast-ot hallgatni, mert az is leáll pár perc után. A Honor-ral sose volt ilyen problémám.

Zenét nincs értelme hallgatni rajta, mert borzalmas a minősége. JBL fülhallgatóval a Honor-on tiszta, élvezhető a hangzás, ezen a szutykon meg rosszabb, mint egy régi Sokol rádión.

Tudod, lehet tátott szájjal olvasni, hogy milyen proci, kamera és kijelző van benne, de mikor semmi nem úgy működik, ahogy elvárná az ember egy ilyen telefontól, akkor nem lehet rá azt mondani, hogy jó is. A kameráján és az üzemidején kívül SEMMI nem jobb a régi Honor telefonométól.

Testvéremnek is Xiaomi van, Redmi 9t, az már tényleg az ipari hulladék kategória.

2022. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

Még eszembe jutott valami.

Még a hívás funkció se működik jól a Poco-n. Ha hívok valakit, 5-10 másodpercig nem hall a hívott fél. Egy TELEFON ilyet nem tehetne! Ez a fő feladata, erre van kitalálva, de Xiaomi-nál még ez sincs kizárva.

2022. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!