Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger-hívás közben ki-beka...

Messenger-hívás közben ki-bekapcsolgat a kijelzőm, amikor a fülemnél van. Másnak is csinál ilyet? Régi Samsung Galaxy A3, ha számít.

Figyelt kérdés
Ritkán beszélek telefonon, nem tudom, más alkalmazással milyen, csak ezért egyelőre nem hívnék fel senkit.
2022. márc. 20. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyámnál van hasonló. Nem tudja rendesen a füléhez rakni a telefont, ezért a közelség érzékelő mikor mit érez. Mert pont valami minimális eltéréssel már nem érzi azt, hogy fülnél lenne és így felold a kijelző.
2022. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a közelségérzékelő szokott ilyenkor vicceskedni, de ez nem hiba, nem kell miatta szervízbe vinni vagy bármi.
2022. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem xiaomi mi 9t van es a mai nap ota ugyan ezt csinalja es csak a messenger
2022. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Privátra:

Kösz, de szerintem másról van szó, ez nem normális működés.

2022. máj. 1. 18:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!