Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg a...

Melyik telefont vegyem meg a kettő közül?

Figyelt kérdés

Én az OnePlusra teszem a voksom. Mert ebben jobban megbízók mivel volt már OnePlus X telefonom is ami nagyon jó volt még szerintem ma is bírná. De csak vettem helyette egy Xiaomi Redmi 6 Prot. Amivel azóta is csak a gondjaim vannak. Mivel lassú a telefon. És bugos is. A kamera is rossz. A Huawei Y6 2018 is olcsó de merfoldekkel jobb. És remélem ettől nem kell most félnem főleg ilyen ár érték arányban. Mivel azt vettem észre, hogy nem is feltétlenül az ár számít. Hanem a márka.


[link]


[link]


Gondolom a játékokat is viszik a Xiaomi Redmi 6 Pro és a Huawei Y6 2018-on is eldocog majdnem minden. De ezeken a telefonon legalább highen akarok normális fps mellett játszani. Akár Genshin is elmehetne ultrán 120+ fps-el. De tudom, hogy azt telefon nincs ami meghajtja olyan jól.



2022. márc. 21. 01:08
A kérdező szavazást indított:
Realme
Oneplus
14 szavazat
 1/4 anonim válasza:
28%
Megkérdezhetem hogy miért nem samsungot választasz? :)
2022. márc. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

#1

A Samsungok nem rossz telefonok, de az OnePlus mérföldekben több funkciót tartalmaz, mint a Samu, ezt azért be kell vallani.

Én pl nem szeretnék fizetni 4-500 ezer forintot egy S21 Ultráért, ha megvehetek egy több funkciót tartalmazó Oneplust a Samsung árának feléért.

Ez az én véleményem, a kérdezőnek én is az OnePlust ajánlom.

Üdvözlettel, egy Samsung felhasználó.

2022. márc. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
1) mert nincs a samsungnak gamer modellje.
2022. márc. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Köszönöm! Nem tudtam mert sosem volt még OnePlus-om de lehet majd én is lecserélem
2022. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!