Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 2022 vagy IPhone 12...

IPhone SE 2022 vagy IPhone 12 Mini?

Figyelt kérdés

A baj mind2 telefonnal csak az, hogy nem túl jó az aksi egyikben sem. De a 12 Mini aksija még mindig jobb mint az SE3 aksija. A 12 Mini pedig elvileg hiába mini. Nem egykezes mobil és uj lenyomatolvaso sincs benne. +gyengébb is a proci. Szerintem kamerája elég jó nekem az SE3-ban. Melyik telefont vegyem meg?

A design nem igazán érdekel. Akkor érdekelne ha lenne IPhone SE3 Plus is. Az sem egykezes. De nagyon szép lenne abban a nagy méretben a fekete színű modell.



2022. márc. 23. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

IPhone SE 2022 nektek is csalódást okozott?


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2022. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem egykezes a 12 Mini. Konkrétan kisebb, mint az SE. Én egyébként inkább a Mini-t venném, mert OLED a kijelző (és kisebb készülékház mellett nagyobb is), jobb minőségű a főkamera és van ultraszéles látószögű kamera is.
2022. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a 12 Minire szavazok: OLED kijelző, jobb kamera és új design, amivel együtt jár a FaceID is. Véleményem szerint sokkal jobb bármelyik ujjlenyomat-olvasónál összességében (nyilván a maszkozás nem segít ezen, de jelen pillanatban nem aktuális).
2022. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!