Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 2022 nektek is...

IPhone SE 2022 nektek is csalódást okozott?

Figyelt kérdés
Én már november óta vártam ezt a telefont mert azt hittem, hogy az IPhone XR designjét kapja meg. És szívesen meg vettem volna a citromsárga IPhone Xr-t. A15 procival. Mivel eredetileg arról a designrol volt szó. De most komolyan megint bele tették ebbe az 1000 éves formába. Miért kell még mindig azt erőltetni. Az embereknek egyszer elkell tudni engedniuk azt a dizájnt mivel nem az a jövő. Nem igaz, hogy ez a retkes Apple nem tud egyik telefonjaba sem egy képernyő alatti új lenyomatolvasot tenni ami egyébként is biztonságosabb. És én IPhone 7 Plusrol nyilván nem fogok arra váltani. Amikor a képernyő mérete ennek is kicsit kicsi nekem. Legalább 6 col körüli kijelző lenne a jó. Mégis gondoljatok már bele ha az IPhone XR designjét kapja akkor mennyien megvettek volna.

2022. márc. 23. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Én biztos megvettem volna. De így nem kell. Csesszék meg.
2022. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Rosszul hitted.

A SE vonal a régi szériát viszi tovább, pont azon userek számára akinek ez kell.

Akinek XR kell annak ott a 12, 13, 11, X, XR stb. soroljam?

Részemről nem csalódás, Apple az utolsó reményem hogy tudjak venni okostelefont, senki más nem csinál 16:9-t 4,7"-n és remélem megtartják a jó szokásaikat.(10 évig használtam androidot, és csak az SE2020-ért voltam hajlandó váltani)

Amíg a többségnek ott van több ezer alternatíva, szerintem nem okoz problémát senkinek hogy 1 db, 4,7"-os telefon van a piacon.

2022. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

“Csalódás”


Nem, én nagyon örülök neki. 5-6 évig bika hardver, hiszen feleannyi pixelt kell meghajtania, mint egy 13 Proban, ergo amikor az már laggolni fog, ez még mindig nem. És igen, 4,7 collon top hardvert senki más nem árul, és igenis elég sokan vannak azok a maradiak, akkiknek fontos, hogy akár 1 kézzel is lehessen használni a telót és ne egy vágódeszkával járjanak naponta.

2022. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Annyiban okozott csalódást, hogy én 1000%-ra vettem, hogy a 11-ből csinálják meg az SE3-at.

Amúgy egy baromi jó telefon ez így is, csak az akksiideje nagyon bavak.

És hogy miért nincs benne kijelző alatti TouchID? Ember... a háromszor drágább 13 proban sincs. Majd pont az ócsósított iPhoneba tesznek bele ilyen technológiát. Valamint ahhoz át kellene tervezni a házat, kijelzőt, akksit, alaplapot, hogy elférjen és innentől kezdve már nem is az olcsósított ájfón lenne. Ugyanis ezeket az alkatrészeket amiből az SE3 áll már sok éve gyártják. Ez a cucc azért ilyen olcsó, mert nem is kellett valójában semmit sem tervezni, gondolkodni rajta. fogták a meglévő alkatrészeket és összerakták.

2022. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nemtudom mit hisztizik mindenki. Az Apple az SE szériát mindig egy olcsó céges telefonnak gyártotta, hogy flottában nagyobb mennyiségben vegyék az emberek. Van benne egy korrekt processzor, arra tökéletes hogy munkaügyben legyen az embernél egy másodtelefon. Most komolyan, valaki komolyan elsődleges telefonnak veszi az SE-t?
2022. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ja a kijelző alatti új lenyomatolvasot már az IPhone X-be. De legalább a 12-be bele kellett volna rakni. #2 pedig sokáig nem fogja már gyártani ezt a designt az Apple sem.

#3 Ott a 12 Mini jobb az aksi idő. És azt is lehet használni egykézzel.

2022. márc. 23. 17:19
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

#5.Miért ne?

Átlag 1 óra képernyőidőm naponta, ha nagyon muszáj akkor is jó Spotify-ra, látom az értesítést stb.

Nem azon élem az életem az biztos, arra ott a desktop pc, ez csak amolyan kényszermegoldás.

2022. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6.Apple usereknek kell akkor fogja még sokáig.

Hidd el, nekik fontos a userek véleménye, elvégre rohadt sokan vannak, többen mint az összes többi gyártóinak összesen.

Ha most csak egy kis részük is átpártol androidra az nagy veszteség, elvégre az egész egy ökoszisztémára épül.

Ha valaki megveszi SE-t, akkor lehet megtetszik neki és vesz macbook-t stb. akinek a 7-8 bejött, van hova váltania.

2022. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

1. Azok csak pletykák voltak, hogy a XR design-ját kapja meg. Már kb. fél éve minden valamire való hírforrás tudta, hogy a régi design marad.

2. Nem kell erőltetni nekik, mivel mai napig vannak olyan emberek, akiknek kell a TouchID és a ki méretű készülék.

3. Miért tenne bele az Apple képernyő alatti ujjlenyomatolvasót, ha ott a FaceID, ami legalább annyira biztonságos, mint a TouchID.

4. Az, hogy te nem váltasz a 7 Plus-ról valószínűleg senkit sem érdekel.

5. "Legalább 6 col körüli kijelző lenne a jó." Arra ott a 11, 12, 13, 13 Pro és a 13 Pro Max.

2022. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

"a FaceID, ami legalább annyira biztonságos, mint a TouchID."

Sokkal biztonságosabb a FaceID mint a TouchID. Kb 20x.

2022. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!