Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom letölteni a működő...

Hogy tudom letölteni a működő régi messengert?

Figyelt kérdés
Szóval van egy ősi 2.3.7 androiddal megáldott telefonom és amíg lehet szeretnék rá minél több mindent letölteni és így megmenteni. Pár éve még tudtam használni. Viszont jött a googlenek egy frissítése ami abból áll hogy ezeken az eszközökön semmilyen google fiókba nem lehet belépni igy a play áruházba se. Én elkövettem azt a hibát hogy újratelepítettem így már nem működik semmi ilyesmi. A dolgok nagy részét le tudtam tölteni köztük a Facebookot is ami kiválóan működik de a messenger nem jó. Hiába töltöm le mikor bejelentkezek elkezdi betölteni az üzeneteket, egyéb dolgokat de abban a pillanatba "kijelentkeztet". A messenger liteba be tudok lépni és üzenetet is tudok küldeni ha hozzáadok egy elvileg létező kontaktot de magától nem tölt be semmit hiába írja. Amit mások küldenek azt meg nem kapom meg. Próbáltam több verzióval, adatokat törölni az appból de továbbra se jó. Újabb androidot fogalmam se kell hogy kell letölteni, mi a következmény, mit rontok el stb... Bármi ötlet?

2022. márc. 25. 21:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
2022. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2022. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
apkmirriort próbáltam de még most se lett jobb. A másikból kiszedtem a lehetséges verziókat de ott is a fent említett problémát produkálta.
2022. márc. 25. 22:49
 4/21 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kötekedésből, de nincs haverodnak egy minimum 5-ös androidos telefon amit ingyen neked adna a fiókból? Ha már egy 30ezer forintos új nem opció. Miért sz_rakodsz ilyen ősrégi dolgokkal? Látod, hogy csak szívsz vele!
2022. márc. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy van-e valami haveromnak telefonja. Van telefonom NORMÁLIS. Egyébként úgy emlékszem hogy az első mondatba ki lehet deríteni hogy miért is foglalkozok vele. Az pedig hogy én dolgom hogy utálok vele szarakodni vagy hogy nem dobok ki egy számomra közel 10 éve meglévő készüléket mely a hulladék android egy szebb korából származik az legyen az én dolgom.
2022. márc. 26. 16:38
 6/21 anonim ***** válasza:
5: A most már király android egy hulladékabb korából származik, hogy pontosítsuk a dolgot :)
2022. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A messengernek önmagában több ram kell, mint amit egy ilyen ősi telefon tartalmaz. Ezért írtam az értelmetlen szenvedést.
2022. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy eleve a szerver nem enged egy bizonyos verziószám alatt rendesen csatlakozni, vagy ha csatlakozik, akkor ledob. A bankos programok is hasonlóak, hogy csak a legújabb frissítéssel hajlandóak elindulni. De én a Viberrel is jártam úgy, hogy frisítettem, de nem tetszett ez az új szivecskés megoldás, és vissza akartam tenni a régit, de az már nem küldte el az üzeneteket.
2022. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8: Igen, netflix pl. android 7 alatt meg sem moccan.
2022. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
*mármint 7-től kisebb verziószámú rendszeren
2022. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!