Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 10-es készüléken hogyan...

Honor 10-es készüléken hogyan állíthatom vissza a korábban google drive-ba lementett adataimat?

Figyelt kérdés

Lementettem a google drive ba mindent a készülék javítása előtt. Viszont most nem tudom hogyan kell visszaállítani, mert nem ajánja fel sehol..

A gyári beállítás után EMUI 8 as ra állt vissza a készülék de a mentés előtt már EMUI 10 -es volt. Hiába keresem az EMUI 10 es frissítést.. nincs. A google drive ból meg korábbi verzióra nem lehet visszaállítani. Kerestem a beállítások, google, majd visszaállítás..de ott nincs ilyen opció. Valamit elrontottam?



2022. márc. 26. 00:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!