Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung után nehéz megszokni...

Samsung után nehéz megszokni a xiaomit? Eddig mindig csak samsungjaim voltak de most tönkrement, és nincs pénzem samsungot venni.

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, mitől lenne az? Én is váltottam pár éve Samsungról Xiaomira (most meg majd valószínűleg vissza Samsungra), mindkettő Android, ugyanazok az appok elérhetőek rá, semmi extra nincs benne.
2022. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek egyedi kérdés. Nekem a Huawei után is fura volt a Samsung, meg hiányoltam is belőle pár dolgot. A szar kameráját, és újjlenyomatolvasóját meg soha nem fogom megszokni. (A50)
2022. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

" nincs pénzem samsungot venni."

Ne aggódj, jövő ilyenkorra kajára nem lesz, így praktikus okokból azzal jársz a legjobban, ami a legolcsóbb.

2022. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!