Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 minit lehet még...

Iphone 12 minit lehet még kapni 3-4 hónap múlva is mostantól számolva?

Figyelt kérdés
Jelenleg gyűjtögetek és kb ekkor tudnám megvenni, de mindenképp ilyen mediamartk vagy alzaról szeretném. De nem tudom hogy ott lehet e még ekkor kapni, mert néhány boltban jártam megnézni ismét de már csak a 13 szériát láttam se meg ezeket, 12 minit nem. Visoznt lehet online rendelem, ott is lesz majd? pl.alza.hun? Egyszer rendeltem onnnan mobilt és semmi gond nem volt így nyugodt szívvel vennék ismét onnan sőt ott láttam, lehet beikszelni, hogy rakjanak rá fóláát így akkor már azt nem kell külön kérni. Mindenképp a 12 mini érdekelne.

2022. márc. 26. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lesz még, hiszem a Mediaban még a 11-est is kapni.
2022. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"a Mediaban még a 11-est is kapni."

na de a 11-et az Apple még gyártja és forgalmazza, tehát a media is tud rendelni a magyarországi forgalmazótól.

12 minit meg mág se nem gyártják, se nem forgalmazzák. Azt lehet megvenni ami a raktárakban még megmaradt itt-ott... azok is több mint 1,5 éve porosodnak ott.


Hogy rakjanak rá fóliát????? Hát az új telefonomat inkább én szereném kicsomagolni...

2022. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hogy rakjanak rá fóliát????? Hát az új telefonomat inkább én szereném kicsomagolni...


hát ez mindenki egyéni döntése :) ezt csak megemítettem.

2022. márc. 26. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es... A 12 Mini még jelenleg is elérhető az Apple oldalán is.
2022. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!