Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs 4g hálózatom.. Mit...

Szaby22 kérdése:

Nincs 4g hálózatom.. Mit tegyek???

Figyelt kérdés

A minap vettem egy új telót,valami s21+ ultra a neve, valami replika lehet, és a mobil hálózati listán csak 2g hálózat szerepel, hiába állítottam át 4g-re, akkor is csak 2g hálózatot képes fogni,

A SIM kártyám 4g képes,de a telefon így sem képes sem 3g,sem 4g hálózat csatlakozására

Mit lehet ilyen esetben tenni?

Kérlek segítsetek 😔



#4G hálózat #Nincs 4g hálózat #Csak 2g hálózat szerepel #2g hálózat van a listán
2022. márc. 27. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Például van olyan app, ami megmondja, ha meglendíted a telódat, milyen messzire repül el.

Ennek a hitelességét leellenőrizheted, majd veszel egy új, rendes telefont.

2022. márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Másik teló.
2022. márc. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen kínai import. Ott más frekvenciákon megy a 3G és a 4G, az oda készült telefonok azt tudják, az európai frekvenciákat nem ismerik, ezért nem találja a hálózatot.
2022. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hol vetted?
2022. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez nem Samsung, árban tizede...

Már elnézést, nem tudom mire számítottál.

Nézd meg a leírását, ha benne van a 4G képesség, vidd vissza, reklamálj.

Ha szerencséd van, visszakapod a pénzt..

2022. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"A SIM kártyám 4g képes,de a telefon így sem képes sem 3g,sem 4g hálózat csatlakozására"


Nincs olyan, hogy 4G képes SIM kártya. Annyi van, hogy az operátor mindenféle hókuszpókusszal képes az előfizetőt terelgetni a hálózaton, akár SIM kártya szinjtén is. Nem jellemző a magyarországi gyakorlatra.


Megnéztem a koreai és a kínai változat támogatott hálózatait ( SM-G998N (Korea); SM-G9980 (China) ) és mindent tud ami itthon is van - működnie kellene.

Ami hirtelen eszembe jut, hogy a One8 esetében volt olyan, hogy szerviz menüben kellett engedélyezni funkciókat, ha létezik ilyen az S21re akkor érdemes arrafelé kutakodni. (Ilyenkor hiába állítod a hálózatok menüben a 2G/3G/4G/5G opciókat ha a szerviz menüben GSM lockolt a telefon ).

Biztos van olyan samsung guru aki tud ebben segíteni.


Ha pedig replika a telefon akkor AS szabvány szerint fog működni a mobil hálózaton ( AhogySikerül)

2022. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Nincs olyan, hogy 4G képes SIM kártya."

De van, 3 éve vettem 4G képes telefont, és a legalább 18 éves SIM (még Westel feliratú?) kártyámat cseréltetni kellett, mert nem tudta a 4G-t.

Azóta tudja a telefon.

2022. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"valami replika lehet"

Akkor az is kivételes, hogy használható.

De ha linkelsz egy képet, akár a telefonról, akár a kezelőfelületről, meg tudjuk mondani, hogy replika-e vagy sem.

2022. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az előfizezésedben van 4G?
2022. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Benne van a válasz:

[link]

2022. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!