Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a JóDolgok?...

Miért nem működik a JóDolgok? (Vodafone app)

Figyelt kérdés
Bead ilyen hozzájárulásos izét de ott nem lehet semmire se nyomni, meg továbbmenni se

2022. márc. 27. 21:44
 1/7 anonim válasza:
100%
Talan megsek olyan jo dolog a vodafone app
2022. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ha jól emlékszem, akkor amikor én először kattintottam rá, akkor el kellett fogadni a Jó dolgok feltételeit, és akkor utána már lehetett rázni.

2022. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Régi JóDolgokból mára már nem maradt semmi.
2022. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 nekem nincs olyan lehetőség, egyből nem engedi xd
2022. márc. 27. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
2022. márc. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta nekem megjavult, gondolom egy frissítéssel. Már el tudtam fogadni a feltételeket.
2022. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most milyen jó dolgokat ajánl fel?

Én 2020-ban váltottam Telekomra, akkor különböző "Adatfalatokat" ajánlott a My vodafone, bár akkor teljesen máshogy nézett ki az egész alkalmazásuk.

Volt, hogy csak 25 MB-ot ajánlott fel, volt, hogy 50-et, de volt néha 500 is. De esetenként korlátlan beszélgetést is adott. Ünnepekkor pedig 100, vagy 500 GB-ot. Most milyen ajánlatai vannak a Vodafone jó dolgainak?

2022. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!