Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 3 vélemények,...

IPhone SE 3 vélemények, gondolatok?

Figyelt kérdés

Szerintem egy rossz vicc, hogy 8 éves telefont kiadták újra, az SE 2 -nél még azt mondtam, ok, ha van erre igény, de hogy megint kiadni kávzi ugyan azt kicsit szánalmas már.


Ha egy konkurens gyártó csinálná ezt, menne már a boszorkányüldözés ezerrel.


Mondom ezt apple felhasználóként



2022. márc. 29. 07:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak a csomagolás a régi. A tartalom új.
2022. márc. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A procin meg 1 gb ramon kívül mi új?


Akinek szánják ezt a modelt, öregek-átlagfelhasználók, pont nem érdekli őket ez.

2022. márc. 29. 07:59
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyi hogy az Se2 kapott egy erősebb chipet, minden más ugyanaz maradt, semmi nem új az általad említett dolgokon kívül.
2022. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodom majd a megvásárlásán, nem vagyok öreg, engem nem zavar hogy más mit használ, hogy mást miért zavar a SE megjelenése, az az ő saját problémája.
2022. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

"Ha egy konkurens gyártó csinálná ezt, menne már a boszorkányüldözés ezerrel."

Most konkrétan te csinálod a boszorkányüldözést :DDDD

Egyébként meg más gyártó is ugyanezt csinálja, csak mivel applefan vagy, ezért nem nézed olyan részletesen a többi gyártót. Ott is ugyanazt csinálják, hogy az összes lehetséges alkatrészt újra felhasználják.


De nem csak a telefongyártóknál, minden más terméknél ugyanez van. Rengeteg autóalkatrészt sok-sok autónál használnak fel Suzukiban, opelben ugyanazok a kapcsolók, meg rengeteg kis apró alkatrész. A VW-t eladják Skoda néven is apró módosításokkal, Renault és Dacia ugyanez, ott is az autók 80%-a megegyezik.


De ha megnézed az alábbi két járművel, felfedezheted, hogy centire megegyeznek a főbb vonásaik:

[link]

[link]


Nincs új a nap alatt!

Egy gyártósor csak úgy lehet rentábilis hogy a lehető leghosszabb ideig gyártanak rajta ugyanazt, hogy ne kelljen átállítgatni, átépíteni, mert ugye addig is áll, foglalja a helyet, nem termel.


100-ból 90 embernek tetszik, a többi 10 meg majd nem veszi meg, vesz mást. Ahogy én is :D

2022. márc. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

"Szerintem egy rossz vicc, hogy 8 éves telefont kiadták újra, az SE 2 -nél még azt mondtam, ok, ha van erre igény, de hogy megint kiadni kávzi ugyan azt kicsit szánalmas már."

Miért zavar hogy 2 évente 1 db ilyen telefon kijön?

Nincs elég telefon számotokra, engem ez bosszant hogy mindenhol fröcsögnek rajta mintha nem lenen más alternatíva.

Akinek kis kijelzős telefon kell, értsétek meg nincs más.

Ha az Apple nem adná ki a SE-t egy jelentős réteg nem tudna mit venni.

2022. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Azért a Xiaomi még mindig jobb-jobb telefonokat add ki ár/érték arányilag mint az Apple. Hozzáteszem abszolút nem tetszik, hogy a Xiaomi is hónaponta hozz ki új telefonokat.. De azért nah.


Itt nekik előny a gyártósor, mint amit írtak is. Nem kell nekik átállni a külső iPhone X-re. A CPU chip adott, nekik szóval az sem veszteség..


Tény külsőre nagyon elavult már. Ebben az árban van iPhone 11 is ami sokkal-sokkal jobb vétel mint az SE 3 gen.

Meg egy kamera? Széleslátó nélkül kell ez valakinek?

2022. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Hardverileg a SE3 jobb mint a 11.
2022. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nekem pont 11 van, biztos nem cserélném le egy se3-ra.
2022. márc. 29. 14:53
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Pont ezért nem lenne érdemes akkor a SE sorozattal foglalkoznod, mert nem vagy a célcsoport, csak az idődet viszi, amit jobb dolgokra is fordíthatnál, vagy a feszültséget így vezeted le?
2022. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!