Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon ébresztő időnként nem...

Telefon ébresztő időnként nem működik, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy Xiaomi Redmi 9-ről van szó az én esetemben. Kb fél éve használom, és időnként egyszerűen nem ébreszt, nem kapcsol be az ébresztés rajta, de olyan is volt, hogy 20-30 perccel később szólalt meg valamiért. Nagyon ijesztő, már kétszer is túlaludtam miatta.


Más telefonnal még sosem volt ilyen baj, előtte a márkától a Redmi 6-ost használtam, meg még ennél is gagyibb telókat, de ilyet sosem tapasztaltam.


Amúgy meg ez a mostani telóm elég gyakran lefagy, csak úgy magától, nem tudom, lehet-e összefüggés...



2022. márc. 29. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

"mi lehet a baj?"

meg is válaszotad magadnak a kérdést:

"Xiaomi"

2022. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Frissited rendszeresen?
2022. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2 nem rendszeresen, de egy ilyen gagyi alapfunkcióhoz ez tényleg kell?

Ráadásul még fél év is alig telt el.

2022. márc. 29. 12:53
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A droid már csak ilyen :DDDD
2022. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen volt nálam is, és ott van a kérdésben Xiaomi..


Töltsél le Play áruházból egy külön ébresztő/óra alkalmazást akkor jó lesz biztosan.

Szoftver: AMdroid — magyar ébresztőóra - én ezt használtam nagyon sokáig, nagyon hasznos. Mutatja az alvási szokásod meg hasonló dolgok, be tudsz állítani hangot, hogy ébreszen meg ilyen dolgok!


Ha egy valami megmarad ebből a kérdésből legyen az, hogy ami gyárilag Xiaomi alkalamazás azt felejsd el :)

2022. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen azért végigmehetsz, hátha megoldja, a miui szereti kibaaszkodni néha a dolgokat, bár a vekkert elvileg nem kellene.

[link]

2022. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 és #6 köszönöm szépen, nagyon sokat segítettetek!
2022. márc. 29. 22:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is előjött ez a probléma, tudtad valahogy orvosolni?
2022. máj. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 Igazából letöltöttem egy ébresztő appot és a biztonság kedvéért most már mindkét alkalmazás egyidejűleg be van élesítve.

Plusz amit még csinálok, h kb kétnaponta lekapcsolom a telót, teljesen dilettáns vagyok a témában, de mintha ez segítene a kis agyát frissebben tartani. Amúgy sajnos eléggé fagyizós az egész telefon.

2022. máj. 23. 23:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Miuiban van automata ki és bekapcsolás, pl. hajnalra beállíthatod és nem kell kézzel.
2022. máj. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!