Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg inkább a két...

Melyik éri meg inkább a két telefon közül?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy iPhonet, viszont nem akarok vagyonokat költeni rá, mert nem tudom, hogy bejönne-e számomra. Éppenezért használt készülékek jöhetnek csak szóba, amik között eddig kinéztem 2-t, egy-egy gsm-ből. A kérdésem, hogy szerintetek melyik éri meg jobban:



Az egyik egy 6s készülék 100%os akkumulátorral és kifogástalan állapotban.


A másik egy 8-as, ami szintén 100%os akkumulátorral rendelkezik, de a Touch id nem működik. Ez 2000 Ft-tal drágább, mint a 6s.


Egy másik kérdés pedig, hogy a home gombot ki lehet cseréltetni úgy, hogy a touch id működjön? Illetve ha igen, mennyiért?



2022. márc. 29. 16:47
A kérdező szavazást indított:
6s
8
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Igen ki lehet kapcsolni a touch id-t, akkor mintával vagy kóddal, jelszóval lehet csak feloldalni.

Ill. a 8 sokkal jobban megéri még így is.

2022. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A 8-as!
2022. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es válaszhoz:


Köszönöm a gyors választ :)

Viszont lehet, hogy nem voltam egyértelmű, de nem az a kérdés, hogy Touch id nélkül is funkcionál-e a készülék, hanem, hogy ki lehet-e úgy cserélni a Home gombot, hogy aztán lehessen aktiválni a touch id-t

2022. márc. 29. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

1-es milyen színű mintával? Ez nem fosdroid!


Nem lehet megjavítani a TouchID-t sajnot. Ez a telefon már minden bizonnyal "javítva" volt egy hozzánmértő által, ezért nem működik a TouchID. A TID és a telefon alaplapja gyárilag vannak párosítva. Másik alaplappal, vagy az alaplap másik gombbal nem működik. Ennek biztonsági okai vannak.

2022. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%

A touch id valószínüleg, nem fog működni, ha kicseréled sem.

6S-t ne vegyél már, 8as még használható A baj az egésszel, hogy kipróbálnád az iphone-t és vennél egy közel 4 éves mobilt, hibás touch id-val, ami szerintem ront az élményen, ezek után nem lepődnék meg, ha esetleg mégsem jönne be annyira az iphone. Tudom nem akarsz sok pénzt költeni, de legalább egy “hibátlan” 8-ast keress. 50E körül talán kapni.

2022. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tácsájdít ha csak elromlott meg lehet javítani, ha szagértő megjavította és nem megy akkor már nem lehet megjavítani. Kell az eredeti alkatrész a javításhoz.

Egy használt Se 2020 -at javaslok vagy egy XR -t inkább.

Annyit érdemes tudni hogy az eredeti se az a 6s -el egyenértékű majdnem. Akkuban gyengébb de üzemidőben jobb, kamerában is gyengébb, és a tácsájdí az az 5s ből jön nem a 6s ből. Azok még olcsóbbak és 6s sebességet ad.


De inkább Se 2020 -at javaslok vagy egy XR. HA bele fér.

2022. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!