Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hová tűntek a telefonszámaim?

Hová tűntek a telefonszámaim?

Figyelt kérdés

Szinkronizálva voltak a google-fiókkal.

Aztán teló megadta magát, kaptam az új telefonba egy másik méretű sim-kártyát (természetesen ugyanazzal a számmal), és most egy csomó számom hiányzik.



2022. márc. 30. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azokat a számokat máshova mentetted el, amikor beírtad őket.

Nekem is a google fiókban vannak, onnan másoltam be őket. De amikor beírok egy új névjegyet, mindig rákérdez, hogy hova mentse. Szóval nem automatikusan oda megy minden szám.

2022. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy MINDEN telefonszám szinkronizálva volt a Google fiókkal?
2022. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2022. márc. 30. 10:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Abban az esetben ha mégis a SIM tárolta a telefonszámokat (manapság az okostelefonok - ha jól tudom - nem mentenek oda számokat, vagy a legritkább esetben), szolgáltatónál átmásoltathatod egyik SIM tartalmát a másikra.
2022. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hétfőn voltam bent a Yettelnél, az eredeti kártyámat nem kérte el, a rendszerben kotorászott és adott egy másik simet.

Nem tudom, hová mentettem a számaimat, a régi okostelóm ősrégi volt.

2022. márc. 30. 10:42
 6/9 A kérdező kommentje:

#2, ez jó kérdés, mert azokat nem találom, amiket az utóbbi időben kaptam.

Ostoba vagyok én ehhez, de ezek szerint időnként újra és újra szinkronizálni kell? Hogy frissüljön?

2022. márc. 30. 10:43
 7/9 anonim ***** válasza:
SIM-re már nem mentenek telefonszámokat, mert korlátozott mennyiség fér rá és a nevek hossza is limitált. Viszont a telefon memóriájába igen és ha oda mentettél, nem a Google-be, akkor azok a számok nem lesznek meg.
2022. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül visszamehetsz a szolgáltatóhoz, hogy a SIM-en látnak -e kontaktokat és másolják a másik kártyára, ha igen.

Google fiókba belépve ha megvannak a hiányolt névjegyek akkor valahogyan .Vcf-be kellene exportálni, onnan meg sima ügy a telefonnak láthatóvá tenni.

2022. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. márc. 30. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!