Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvenni egy iphone...

Érdemes megvenni egy iphone 11 pro-t 100EFt ért ismerőstől 90%-os akkumulátorral,vagy inkább jobb egy iphone 12 pro?

Figyelt kérdés
Az ismerősöm gazdag kapott egy iphone 13 pro-t szóval a pénz nem érdekli meg az értékét sem tudja. Szóval kamerában rosszabb amúgy az iphone 11-pro mint az iphone 12 pro?

2022. márc. 30. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Egyiket sem érdemes megvenni.
2022. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem csapj le arra a 11re, én így tuti nem venném a 12-t
2022. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most tekintsünk el a fanságtól,munkára lesz és a kamera számít meg most az ár is
2022. márc. 30. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

"a pénz nem érdekli meg az értékét sem tudja."

kérd el a 13-ast.

2022. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg!!!!

Én is most árulom az én 11 promat és 150 környékén mennek kb.

2022. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5/


Néztem,hogy kicsit drágább

2022. márc. 30. 20:26
 7/10 anonim ***** válasza:

100 ezer forintért az totálisan best buy ha nem átverés. IPhone 12 Pro akkor éri meg. Ha nagyon tetszik az új design mármint a szögletes. Illetve ha szeretnél magadnak Lidar-Scanner, 2 méter helyet 6 méteres vízállóságot, illetve jobb kijelzőt. Ami egyébként azért jobb mert szögletes a telefon na meg a kerámia páncél. Egyébként elvileg mind2 ugyanaz az OLED. De a 12 széria kijelzőjére ha rá nézek sokkal szebbnek tűnik még a 11 Pro Max kijelzőnél is.

Viszont az A14 CPU szinte alig erősebb mint az A13.

És IPhone 12 Probol talán 1-2 jobb állapotú modellt találsz 220 ezer forintért. Én a helyedben nem venném meg. De merlegeld magadnak mire van szükséged.

2022. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7/


Nincs sok különbség annyira nem lényeg a kamera az egyik legfontosabb vízbe nem megyek dobálni nem fogom sőt mindig is vigyázok a telefonjaimra szóval nem érdekel semmilyen kerámia páncél mert mikor a telefonjaimat eladom olyanok mint az újak a hardver bőven elég szerintem sima halandó sok mindent nem vesz észre,kijelző sem érdekel annyira ips is szép volt mikor az volt.Amiket leírtál nem nagy durranás és az árakat megnézve szerintem megéri megvenni én 220EFt-ot nem akarok adni a 12-pro ért amire kell ez bőven elég és jó.Ha kritikusan nézném akkor mindennél van jobb inkább 13 de inkább az se mert mindjárt jön a 14 de szerintem jó lesz ez a 11 pro megbízható helyről van gazdag az illető szarik bele mennyiért adja.

2022. márc. 31. 23:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Na akkor vedd meg tökéletesen megleszel elégedve. Bár az aksi picit gyengébb benne mint az átlag telefonokban. Pl a 12 Pro ebben is jobb nem sokkal. De 1,5 napot simán elmegy. A 14 az viszont nem biztos, hogy valami jó lesz. Mivel sok helyen azt látom, hogy az Apple ebbe is az A15-ös cput akarja bele rakni. Viszont lesznek benne jobb dolgok. Pl az alap modellben 120Hz kijelző, 3D kamera,stb. De ugyanaz a teljesítmény nem ér szerintem jövő ilyenkor is 300 ezer forintot. Max 200-at. Viszont az emberek szerintem egy A16-os chippet is szeretnének látni.
2022. ápr. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9/


Nézőpont kérdése minden,engem nem érdekel pl a 120Hz kijelző a cpu normál használatra bőven elég szerintem ha kicsit gyengébbet is kap,3d kamera sem igazán érdekel.Amúgy igények kérdése minden ami nekem felesleges az lehet másnak jó vagy sokaknak csak a tudat jó,hogy ez meg az elméletileg jobb vagy benne van.Amiket felsoroltál engem pl nem érdekel hétköznapi felhasználóként nem veszi észre az ember a dolgokat,őszintén meg mondom androidos telefonoknál is mondogatják ilyen meg olyan proci meg jövőre ilyen lesz benne márka mindegy isten gazán annyira gyors cuccok vannak már ha nem akadozik észre sem veszi az ember melyik mennyire erős vagy gyors,ha játszanék vagy ilyesmi biztos nézném még jobban a dolgokat de nem játszok.Most a telefon fotós és videós része a lényeg munkához lesz,tesztelgetve meg elég jó ahogy elnéztem.

2022. ápr. 1. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!