Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szép az iphone 13 mini zöldben?

Szép az iphone 13 mini zöldben?

Figyelt kérdés
Most néztem az alzán és utóbbi időben többen vették ezt, még nem láttam de hátha van olyan aki igen és kíváncsi vagyok, hogy mennyire tér el mint a képeken? Elsőre megtetszett de nem tudom, hogy élőben is tetszeni fog e. Mihez lehetne hasonlítani élőben a színt? Eredetileg az iphone 12 mini zöldjét is kinéztem de az annyira nem fogott meg valahogy, de tetszett viszont ez a zöld nagyon meglepett. Még a kék is bejön de lehet zöldet vennék, mert annyira új kinézete van, csak még nem vagyok biztos benne. Amúgy melyik boltokban van kiállítva pont a zöld, hogy meg lehessen nézni? BP-n persze.

2022. márc. 30. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2022. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ha most venném a 13 prómat biztosan a zöldet választanám.
2022. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg még a kéket venném, az is szép?
2022. márc. 30. 22:57
 4/6 A kérdező kommentje:
ha választhatnál kéket vagy zöldet vennék iphone 13 miniből?
2022. márc. 30. 23:39
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
Tok nélkül használnád, mert amúgy sok értelme nincs a színeknek, a tok eltakarná 98%-át?. Vagy veszel feketét vagy fehéret, mert azért elegánsabb, mint a zöld vagy kék és veszel rá zöld vagy kék tokot (van ugyan olyanok, mint a telefon színe, zöldben, kékben).
2022. márc. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sima és mini 13 sötét zöld színű. A pro és max meg alpesi zöld kicsit az matt smaragd zöld. Nagyon szép az. A sima 13 kameraszigetének van olyan zöld színe, mint az utóbbiaknak. Ha sima 13 veszed és ráveszed az új zöld színű tokot az megegyezik a kamera sziget színével és egész telo olyan alpesi zöld lesz. Nagyon állat. Olyan van nekem is.
2022. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!