Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefon hátlapjára rá...

Ha a telefon hátlapjára rá van írva valami filcel akkor az azt jelenti hogy volt már szervízbe?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy egy gyilkossági ügy iktatószámát látod ott, a telefon pedig bizonyíték volt.
2022. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon van egy jogszabály, miszerint ha egy telefon szervízbe' volt, akkor valamit rá kell írni a hátlapjára filccel.

Sőt, ez a jogszabály azt is tartalmazza, hogy más esetben nem szabad a telefon hátlapjára filccel írni!

2022. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mi az a valami?
2022. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
estleg a kisöcséd, hugod kipróbálta a filcezést..
2022. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5,#2 ugy értem hogyha leveszed a hátlapját és azon belül

esküszöm itt nics egy normális ember 🤣😒 van normális is de a többi hülye és tudom h az azt jelenti h szervizbe volt de nem voltam benne biztos

2022. ápr. 2. 00:29
 7/10 anonim ***** válasza:

lehet így kellett volna: ?


Ha a telefon hátlapjára "ugy értem hogyha leveszed a hátlapját és azon belül" rá van írva valami filcel akkor az azt jelenti hogy volt már szervízbe?


"esküszöm itt nics egy normális ember" aki feltudna tenni egy kérdést ???

2022. ápr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, azt jelenti. Régen a mesterek mind így jelölték, ha javítottak valamit.
2022. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7, miért? Ez egy normális kérdés most màshogy hogy írnám le? És azért kérdeztem mert a régi telefonom már nem megy és leszedtem a hátlapját és rá volt írva ennyi
2022. ápr. 3. 10:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen Pistuka, nyugodj már meg
2022. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!