Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FaceTime net nélkül működik ?

FaceTime net nélkül működik ?

Figyelt kérdés

A FaceTime működik úgy hogy csak az egyik félnek van internet kapcsolata ?


Most hívott fel az ismerősöm úgy hogy mondta hogy ő maga se tudja hogy de azon a kártyáján nincsen internet kapcsolat sem pedig kimenő , és valóban így van !

Meg is fel tudott hívni !

Viszont én jelenleg is wifin vagyok , elképzelhető hogy elég ha az egyik fel csatlakozik a nethez?

Én úgy tudtam mindkét félnek szükséges wi-fi vagy adat kapcsolat !



2022. ápr. 4. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most egy kicsit gondold újra szerintem :)
2022. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem értem miért kene újra gondolnom , kérlek magyarázd el , tudomásom szerint mindkét félnek szükséges net kapcsolat (akar mobiladat akar wi-fi) a FaceTime -hoz, felhívott az ismerősöm aki konkrétan közölte hogy nem tudja hogy ugyanis sem wifihez nem csatlakozik, sem pedig mobil adata nincsen !


Szóval ne értsd félre lehet én vagyok a buta , de akkor kérlek magyarázd el 🙂


A kérdésem egyébként puszta kíváncsiság … nem több !

2022. ápr. 4. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Internet kapcsolat nélkül (mindkét oldalon) nem működik.
2022. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell hozzá netkapcsolat.
2022. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!