Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez inkabb a közössegi oldalakr...

Ez inkabb a közössegi oldalakra vonatkozik pontosiva egyre azaz az instagramra. (?) Kerdes az alabbi, a segito jellegu valaszokat elore koszonom :) .

Figyelt kérdés
Eléggé furcsan es hihetetlenul hangzik. De instagramon meg regebben azaz 2021 nyaran tobb profilom is volt amik mas-mas emailcimmel voltak osszekotve. Tehat ha csinalni akartam egy uj profilt elotte egy uj emailcimet hoztam letre. Egy ido utan toroltem mind a profilokat mind az emailcimet. Viszont a napokban elekzdtem az egyik regi profilomra ertesitesekt kapni hogy xy ezt tette ki stb. Viszont nekem nincs meg az a profil hiba nyomok ra az ertesitse. Probaltam bejelentekzni de nem tudom a jelszavamat az instahoz illetve probaltam megadni azt a regebbi emailcimem viszont nem tudok uj jelszor kerni mert az emialbe se tudok bejelentekzi ugyanis regebben toroltem. Van ra valami mod hogy megis visszajussak abba az insta profilba?

2022. ápr. 4. 16:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Lehet nehanyan ugy vagytok vele hogy biztos fel akarok torni valakit mivel nincsenek meg a jelszok VISZONT (!) tudom bizonyitani h nem ugyanis megkapom az ertesiteseket arra a profilra termeszetesen csak telefonton nem emaliben :)
2022. ápr. 4. 16:38
 2/2 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!