Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket éri meg jobban...

Melyiket éri meg jobban megvenni? Samsung Galaxy A52 5g vagy A53 5g?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy tech zseni, de az utánajárásom során ez a 2 telefon került kiválasztásra. Jelenleg egy A70 (2019)-em van és nagyon szeretem. Nekem a fotózás annyira nem fontos, viszont a hosszú üzemidő igen, mert sokat utazok. Árban nagyjából hasonló a 2 termék, ezért is vagyok dilemmában. Nem találtam infót arról, hogy ezek a telefonok támogatják-e a vezetéknélküli töltést, ezt is jó lenne ha tudnák. Igazából fontos még a viszonylag nagy RAM, mert elég sok alkalmazást használok. Alapból a legfontosabb, hogy gyors legyen a telefon, a mostanival is már ez a probléma :(

Szóval ár-érték arányban melyik éri meg jobban szerintetek? (Kb 2 évig szeretném használni)

Köszönöm, ha tudtok segíteni!



2022. ápr. 5. 09:12
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem olvasd el ezt a cikket,ebben szinte mindent leírnak amit kérdeztél :)


[link]

2022. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznos volt ez a cikk! Nem is értem, hogy siklottam el felette :)
2022. ápr. 5. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az A52 5G helyett az A52s 5g-t nézd. Mérföldekkel lekörözi mindkét általad említett telefont.
2022. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!