Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejtett számon hívnak mennyire...

Rejtett számon hívnak mennyire baj ha nem veszem fel?

Figyelt kérdés
Tilto listan vannak a rejtett szamos hivasok, de heti szinten hiv valaki egyszer.
2022. ápr. 5. 11:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Én sosem veszem fel a rejtett számú hívásokat, és még sok ember van ezzel így. Írják ki a számukat, ha akarnak tőlem valamit.
2022. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Koszi, en is igy vagyok vele.
2022. ápr. 5. 11:55
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Engem hívtak , nem örültem de végűl fölvettem , kiderűlt h nagyon fontos hívás volt - nem értem miért nem lehet kijelzett számról hívni ?
2022. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%

Akkor nektek minek telefonon???

Én felveszem...

2022. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem baj, de én is felveszem. Mégis mi bajom lehet? Jó pár dologról lemaradtam volna, ha nem teszem.
2022. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem kerestek már állami hivataltól is rejtett számon, így felveszem. Legrosszabb esetben pár másodperc alatt kiderül, ha érdektelen és leteszem.
2022. ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
20%

Téged is??

Engem ma olyan 10 és fél 11 körül 2× is hívott egy magántelefonszám. Lehet ugyan az, megint valami csalás vagy hasonló vagy rátukmálnak valamit az emberre. Nem vettem fel, gondoltam ha harmadszorra is felhív akkor már felveszem, pedig nem bízom az ilyenekben.

Azóta nem hívott.

2022. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Nekem eleve le is van tiltva. Eleve nem tartom egyenes embernek azt aki így akar felhívni, mert nem tudok olyan okot amiért rejtett szám mögé kellene bújni. Sok ügynök csinálja, azokra meg nem vagyok kíváncsi.
2022. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Nekem teljesen mindegy, hogy mit veszel fel.
2022. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Fel szoktam venni, mert régebben volt olyan hibája egy rokonom telefonjának, hogy véletlenszerűen letiltotta a hívásszámkijelzést. Bajom nem lesz belőle, maximum kinyomom, ha nem érdekel.
2022. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!