Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon-kezelő tanfolyam...

After stroke kérdése:

Mobiltelefon-kezelő tanfolyam miért nincs?

Figyelt kérdés
Szerintem bonyolultabb, mint a számítógép. Nekem, öreg boomernak legalábbis.
2022. ápr. 5. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Aztán kérdés: melyiké?

Mert azon túl, hogy van legalább 3 operációs rendszer, még vannak a verziók is.

Én megtaláltam az én telefonom magyar nyelvű használati utasítását, 180 oldal.

De ennek a családnak 2 verzióval előtti (2 év) változatára már nem igaz, nem (lehet) teljes.

Fentiekből adódóan melyik tanfolyamra mennél?

Mert annyiféle nincs..

2022. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Azért, mert a mobiltelefon (már ha az okostelefonokra gondolsz, és nem egy Nokia 3310-re) rendkívül egyéni dolog. Egyrészt különböző operációs rendszerek (pl. iPhone vagy Android) más logikát használnak, mondjuk egy átlagos felhasználó ha az egyiket tudja kezelni, akkor a másikkal sem lesznek nagy problémái, szóval nem olyan nagy a különbség.

Másrészt meg te magad töltöd le az appeket (programokat, mint mondjuk különféle játékok, adott bank internetes bankolása, munkaidő-mérés, kutyafüle), szóval mindenki saját maga építi fel a telefonját.

2022. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
iPhone tanfolyam éppenséggel lehetne, azok egységesnek mondhatók, de Android-vonalon (gyakorlatilag az összes többin) elég nagy a szórás, mert az Android telefonok nagy részét a gyártó testre szabja, kiegészíti, mert az alaprendszer ("Android One") viszonylag egyszerű, de vannak ilyen telefonok is, pl. a Nokiák. Könyv létezik amúgy, de 8 éve adták ki, rég elavult.
2022. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok éve még összeállított ilyeneket pár arc, de sok android generációval ezelőtt, azok a tippek a mai telefonokkal csak kis részben érvényesek, ne csodálkozz ha alig ismersz rá valamire:

[link]

[link]

2022. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos a felvetés. Várom már, hogy legyen European Mobile Phone Driving Licence, az ECDL mintájára.
2022. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Rengeteg videó van a telefonok kezelésétől a youtubeon.


Illetve a telefon nem olyan mint a számítógép, nem tudod tönkretenni. Tehát nyugodtan lehet nyomkodni, kisérletezni, próbálgatni, nagy bajt nem csinálsz.

2022. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Pedig a telefonod végigvezet beállítások menüben található maga az oktatóanyag.
2022. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy hogyan kell kezelni a (leendő?) telefonját. De ha igen, a legtöbb gyártó elérhetővé teszi a kézikönyvet a neten. Feltételezem, hogy a számítógép használata nem okoz problémát, így ki lehet próbálni a képernyőn olvasottakat.
2022. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!