Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone se 2020 és Iphone se...

Iphone se 2020 és Iphone se 2022 között van bármi fizikai különbség?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert az se 2020-at néztem ki elsőre ami nagyon tetszett és most már jóval olcsóbb mint volt de a 2022-től se zárkózok el. Fizikailag hogy térnek el egymástól? Főgomb ahogy láttam mindkettőn van, viszont vastagságban mintha a 2022-es nagyobb lenne kicsit meg méretileg amúgy egyforma lenne? Nyilván a 2022-es érné meg jobban de nem lenne gáz ha én inkább a 2020-ast venném meg mostanában? Vagy nincs annyira eltérés? Azért is tetszett mert a menüje hasonló volt mint a régi iphoneokéhoz ami jobban bejön, viszont a se 2022-őt még úgy nem tesztelgettem boltban hogy megnézzem a menüjét is. Azért is venném mert kis méretű mobilt keresek és ennek még kicsi a képernyője is ami előnyös nekem. Nézegettem a miniket is de azoknak nagy a képernyőjük és így is kicsit "nagynak" tűnnek pedig méretileg tetszett igazából de nekem kicsit drágák.

2022. ápr. 6. 02:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Ebben a videóban mindent elmondanak:

[link]

2022. ápr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Külsőre semmi különbség nincs.


[link]

2022. ápr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

tizet mm-re megegyeznek.

A menüje ugyanaz mindkettőnek. A 2020-asra is fel lehet rakni a legújabb menüt.

És szerintem megéri még megvenni a 2020-ast is. Nem annyival lassabb az a processzor ami benne van, hogy használhatatlan legyen pár év múlva.

2022. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

" Nézegettem a miniket is de azoknak nagy a képernyőjük és így is kicsit "nagynak" tűnnek pedig méretileg tetszett igazából de nekem kicsit drágák."


A minik valójában kisebbek mint az SE telefonok, csak éppen ezek modern telefonok és nagy a kijelzőjük.

SE-t nem vennék már, nagyon elavult sok szempontból. Nyilván a proci még mindig bivaj benne, de ennyi pénzért... Én inkább ráfizetnék pár tízezer forintot és vennék egy 12 minit, ha feltétlenül kicsi telefon kell.

2022. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4.köszi, valahogy a mini felé húzódok csak kicsit tartok a modern megjelenéstől de meg lehet szokni talán. és igen feltétlen kicsi kellene.
2022. ápr. 6. 11:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Százmilliók használnak modern iPhone telefonokat, hidd el, meg fogod szokni maximum pár nap alatt.
2022. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6.Ez biztos, csak nekem utoljára iphone 5s volt és azóta csak párszor láttam a megjelenésüket a moderneknek és furcsának találtam :D
2022. ápr. 6. 11:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Na a 12 és 13 mini kb olyan mint az 5s a fogását tekintve. Nem furcsa, inkább tök jó!
2022. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8.nem fogásilag mondom hanem a rendszer maga :) maga a menü új megjelenésű
2022. ápr. 6. 12:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja igen az iOS 7-el változott a megjelenés.

De ne aggódj az alapok ugyanazok, kezelni nem nehéz és ha kérdésed van, akkor tudunk segíteni.

2022. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!