Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 360 fokos tok alá jutó porszem...

360 fokos tok alá jutó porszemcsék képesek kárt tenni a telefon kijelzőjébe?

Figyelt kérdés

1 hónapja vásároltam egy telefont, amire azonnal vettem is egy tokot annak céljából hogy megvédje ugye a telefont. Tudni kell rólam, hogy hajlamos vagyok összetörni a telefonjaimat, ezért most mindent meg akartam tenni akkak érdekében, hogy ennek ne legyen semmi baja.


Ma vettem észre takarítás alatt, hogy mintha apró kis pont szerű benyomódások lennének az üvegen.


Szerintetek lehetséges hogy tényleg a porszemcse megnyomta a kijelzőt? Vagy csak nagyon makacs szennyeződés, és simán lejöhet róla?


A hasznos válaszokat előre is köszi.


2022. ápr. 6. 15:45
 1/2 soma9111 válasza:
Nem kapot csak levegőt?
2022. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mikor leveszem a tokot akkor látom a pontokat. Ugye mikor levettem róla a tokot és takarítottam akkor vettem észre.
2022. ápr. 6. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!