Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonom "kapcsolatok"...

Ha a telefonom "kapcsolatok" beállításánál azt látom, hogy LTE/3g/2g, akkor alkalmas 4g-hez?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy ahol LTE van feltüntetve, az 4g képes, viszont folyton jönnek az SMS-ek a szolgáltatótól, hogy elavult a telefonom, és vegyek újat. Most akkor kinek van igaza?


A telefonom Samsung galaxy A12


2022. ápr. 6. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

" Valahol azt olvastam" = mérvadó információ szerinted?


A szolgáltatódnak van igaza.

Ha az van írva Pistike, hogy a te vacak, öreg telefonod csak 2/3 G t tud, az nem tud 4 G t meg 5 G t

2022. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy kérdésem lenne, a szolgáltató honnan tudja, hogy milyen telefonnal használom a kártyát?

Amúgy az A12 4g képes. Én felhívnám a szolgáltatót, hogy hagyjanak békén.

Gondolom vodafone, ők nyomják, hogy a támogatás mellé adnak még x ezres készülékkedvezményt.

2022. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A te telefonod valójában egy számítógép, és konzultál a szolgáltató számítógépével. Az meg kiír róla mindent, amit a szerelő kérdez. Te azt hitted, hogy a mobil kártyák veszik fel a kapcsolatot egymással, és te belebeszélsz a kártya jukába?
2022. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező! Igen, alkalmas: az LTE és a 4G ugyan azt jelenti nagy vonalakban. Ha valami LTE képes, az 4G-s.

Nekem is jön SMS, mivel 2G-re kapcsolatam a telefont, mert úgy semmit se fogyaszt.

2022. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

LTE vs 4G

Az LTE nem a 4G szinonímája. Mi tehát a fő különbség az LTE és a 4G között? A 4G legnagyobb erénye a villámsebes adatátvitel – akár 1 000 Mbit/s. Ezt az LTE nem képes elérni, letöltésnél és feltöltésnél is 10x lassabb, azaz 100 Mbit/s és 50 Mbit/s sebességre képes. Itt érdemes megjegyezni, hogy az itt feltüntetett LTE sebesség még mindig az LTE hálózat elméleti képességein belül mozog. Otthoni használat esetén körülbelül 5-12 Mbit/s letöltési, és 2-5 Mb/s feltöltési sebességet érhet el. Ez tehát a leginkább szembetűnő különbség. Azt mondhatjuk tehát, hogy az LTE a legrövidebb út a 4G szabvány felé. Emiatt tehát ez a 3G, és a jövőt jelentő 4G közötti köztes állomás.

2022. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szűzanyám
2022. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!