Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 110...

Kedd99 kérdése:

Milyen telefont vegyek 110 ezer kornyeken?

Figyelt kérdés
Szeretnék telefont venni 90-130 ezer környékén de nem érték hozzá. Tudnátok ajánlani? főleg játékra (hearthstone) kéne. Néztem most medimarktba vannak akciók én a note 10 prot néztem valamint poco x3 prot nemtudom hogy melyik lenne jó vagy esetleg valami mással jobban járnék e?

2022. ápr. 6. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Valami Xiaomit nézz annyiért.
2022. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

Én biztos nem itt érdeklődnék, ahol senki nem kérhető számon és senki nem vállalja a felelősséget a saját szavaiért (ez nem BTK-kategória, hogy x ilyen márka-hívő, y meg olyan).


Amikor aktuális a dolog, bemennék 3-4 üzletbe, műszaki paramétereiket tekintve először alaposan-tüzetesen áttanulmányoznám (esetleg beszélnék egy ottani eladóval, tanácsot kérve - nyilván azt ő is belátja, ha neked 90-130.000-ed van, akkor nem jöhet szóba egy 200.000-es telefon, tehát a kereteid fölé sehogy nem tud lőni, mert akkor annyit nem leszel hajlandó kifizetni a kasszánál), majd végignyomkodnám az árkategóriámba beleeső 8-10 készüléket (ha neked szükséged van a lelkiismereti megnyugtatásra, akkor akár aludnék is rá egyet, és megtenném ezt összesen akár kétszer is), és amelyikbe végül beleszerelmesedtem, azt vinném ki.

2022. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

A52S-t.

Nem kell tanulmányozni hetekig, ebben az árkategóriában ez a Samsung hosszú supporttal, jó kamerával és kiegyensúlyozott teljesítménnyel párját rítkitja.

A MIUI-s telefonokat meg felejtsük el, semmi pluszt nem kínálnak cserébe lehet velük szívni...

2022. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is az A52S-t mondanám. Ez valószínűleg időtállóbb lesz mint egy kínai, de igazából ha 1-2 év múlva cserélnéd, akkor valószínűleg tök mindegy.

Arra figyelj, hogy normális helyről rendeld, és 100 ezer forint fölött már fixen legalább 2 év garanciát kell kapnod. (Tehát ugyanazt a telefont inkább megvenném mondjuk 102 ezerért, mint egy másik helyen 98-ért, mert lesz plusz 1 év garanciád.)

2022. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"azt ő is belátja, ha neked 90-130.000-ed van, akkor nem jöhet szóba egy 200.000-es telefon, tehát a kereteid fölé sehogy nem tud lőni"


Ne BTL-zzál, ha itt ír valaki egy duplaárú telefont, azt sem kötelező megvennie a kérdezőnek.

2022. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%

ennyiért egy iPhone 12-13 nagyon megérné.


nézni kell hirdetéseket, aluljárókat, kapualjakat.

2022. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!