Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi MI 11T Pro, MI 11 T,...

Xiaomi MI 11T Pro, MI 11 T, Samsung Galaxy A52 vagy Redmi note 11 pro érné meg jobban?

Figyelt kérdés
Elég sok összehasonlítást nézegettem. Alaphasználatra kellene a telefon, jelenleg egy Poco X3 Nfc van, ez már a kezdetektől rossz volt, pont selejtet fogtam ki. Igazából játszanék, videóznék, telefonálnék és minden alap funkció, meg amihez épp kedvem támad hirtelen (ez most hülyén hangzik). Ezen 4 telefon közül nem tudok dönteni. Személyes tapasztalat esetleg van valakinek, tudnátok nekem segíteni, hogy melyik lenne a legjobb választás? Az áruk most lényegtelen, ár - érték arányban szeretném, ha megérné és legalább 3-4 évet kibírna.

2022. ápr. 9. 19:11
A kérdező szavazást indított:
Xiaomi Mi 11T Pro
Xiaomi Mi 11T
Redmi Note 11 Pro
Samsung Galaxy A52
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi11 pro olyan nincs. Az Xiaomi 11T Pro. Tehát az, a legkevésbé pedig a Xiaomi Redmi Note 11 Pro éri meg. Azt a telefont meg ne vedd! Mert olcsobban kapsz Xiaomi Poco F3-mat ami mindenben sokkal jobb. Oké, esetleg kamerában kicsit elmarad. De ha bele nagyítasz egy képbe alapból rossz lesz mind2. Illetve a dinamika tartomány sem olyan jó a Redmi Note 11 Proban.


Illetve ha a Poco mégsem tetszene vegyél Realme 9 Pro 5G-t. Ugyanaz a proci van ugyan benne mint a 11 Proban. De a Realme sokkal jobban optimanizált mindenben és sokkal korrektebb cég. Szóval ha Xiaomi 11T Prot akarsz helyette jobb a Realme GT 5G 256gb 12gb.

2022. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Galaxy A52S ebben az árkategóriában magasan a legjobb.
2022. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül a 11t pro a legjobb, Samsungban rosszabb a SoC, ha játszol az a legfontosabb kb.
2022. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!