Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan strapatelefont...

Van olyan strapatelefont 40-50 ezer forintért ami jó?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy egy olyan telefont szeretnék ami böngészésre használható és esetleg néha napján 1-2 játékra is. Oké, azt nem várom el tőle, hogy a genshin impactot futtasa lagg mentesen. Mert ez a játék. Még a Motorola Moto G22 3GB-men nem megy lagg mentesen.

Azért emelem ki ezt a telefont. Mert ez a másodlagos telefonom. És nagyon ritkán van olyan, hogy gondolkodnia kell. Illetve a szoftverje is rendben van. Nem bugol össze-vissza. És ilyesmi strapa telefon kéne. Azonban ez nem ütés és por. De még csak pára álló sem. Van IPhone 12 Minim is az vízálló lenne. De pára ellen még mindig nem jó. És az gondolom az újabb, nagyobb modellek sem pl IPhone 13 és majd a 14 széria. És egyébként is kell egy másodlagos Androidos telefon.

Nekem pedig olyan strapatelefon kell ami nagyjából meg van ennyire stabil. Ha nem is ütésálló de legalább pára álló mobil kellene. Csak sajnos azon az áron nem tudom mit tudnék találni. Mivel egyik nagyobb cég sem gyárt ilyen telefonokat. Noname gyártoktól pedig nem merek venni ilyesmit. Mert volt már Doogee és Navon telefonom és mind2 szívás volt. Főleg a Navon a szoftverje miatt. Elméletileg a Caterpillar jó telókat gyárt. De azzal az a baj, hogy drága.



2022. ápr. 10. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Van igen, de nem ennyiért.

Másik 2 gyártó is van akik csinálnak ennyiért ütésálló telefont, de megbízhatatlanok sajnos

Oukitel, Ulefone

2022. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ulefone Armor X3. 3gb ram van benne, ès szép a kijelzője.
2022. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5000 milliamperes akksi.
2022. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!