A 52 vagy A52s 5G?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni régebbi Samsung telefonomat, és az A52 készülékre esett a választásom. Érdemes 5G-s telefont vennem, vagy a sima 4G-s A52-t válasszam? Itt sok hozzáértő van, segítenétek egy tanácstalan nőnek?
2022. ápr. 10. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az A52s 5G-t érdemes venni, nem is feltétlenül az 5G miatt, hanem mert minimálisan drágább, cserébe a processzora és a GPU-ja erősebb, a kijelzője pedig modernebb (nagyobb képfrissítési frekvenciája van).
2022. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja annyi még lemaradt, hogy nem tudom milyen az anyagi helyzeted. Az enyémben nem gondolkodnék ezen a 10-15 ezer forintos különbségen. Ha neked viszont 10-15 ezer forint sokat számít, akkor a sima A52 is ugyanolyan jó a hétköznapokban. A gyengébb processzor kb. csak játékokban lesz észrevehető (már ha egyáltalán), a 90 hz helyetti 120 hz pedig szerintem kb. soha. Legalábbis én olyan "vaksi" vagyok hogy a 60 és a 120 között se látom a különbséget.
2022. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Szerencsére most vagyok olyan helyzetben, hogy ez az árkülönbség nem okoz gondot.
2022. ápr. 10. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
A52s 5G-m van és az a baj vele, hogy egyre jobban laggolnak a játékok. Az elején még jó volt, semmi akadás, de kb. 2 hónap múlva már problémás, ezek a frissítések után jelentkeztek. Ergo én nem venném meg ezt, ha elég a sima A52 alapteljesítménye is, vagy nem játszol rajta nagyobb teljesítményű játékokkal, a 120Hz kijelző meg egyáltalán nem számít sokat a 90 helyett, nem fogod annyira észrevenni szerintem, de lehet, hogy a te szemednek ez sokat számít majd.
2022. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Nem szoktam játszani egyáltalán telefonon.
2022. ápr. 11. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:
ha jó a játék minek frissited?
2022. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!