Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A jófogáson rendeltem egy...

A jófogáson rendeltem egy mobilt,de ma vettem észre,hogy nem lehet majd sem facebookozni,sem youtube,és frissíteni sem .Mit tegyek ?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha a visszaküldés és pénzvisszafizetés lehetetlen, akkor én megpróbálnék rátenni egy custom ROM-ot, amivel mennek ezek.
2022. ápr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felajánlásodat,de szerintem,messze lakunk egymáshoz,és sok lenne az oda vissza postázás. :-(
2022. ápr. 12. 08:07
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Kifizetted már előre utalással?
2022. ápr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem.Háztól-házig szolgáltatással jönne.Közben felhívtam a pasit,hogy facebook,és youtube megyen-e rajta azt válaszolta,hogy igen.Pont ilyen telefon mint ez---- https://www.youtube.com/watch?v=yxSH-z-2hTc
2022. ápr. 12. 08:47
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Elvileg köteles vagy átvenni, mivel a leütéskor gyakorlatilag egy szerződés lép életbe. Láas vatera ászf alább.

Viszont a gyakorlatban az eladóval megbeszélheted, hogy mégsem kéred a terméket. Majd felrakja megint.

Az egy jobb kérdés, hogy mennyit fizettél egy 2011 májusában kiadott, vagyis kereken 11 éves telefonért? Remélem, hogy 1000 forintnál nem többet!



3/17. A tranzakció lezárását követően az eladó és a vevő között szerződés jön létre. A szerződésben foglaltakat mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni és betartani, vagyis az eladó köteles a felkínált terméket/szolgáltatást a kialakult leütési áron a vevőnek értékesíteni, a vevő pedig, az eladó szerződésszerű teljesítése esetén köteles a terméket/szolgáltatást ezen a leütési áron megvenni és átvenni/igénybe venni. Amennyiben a vevő a terméket nem veszi át, a szolgáltatást nem veszi igénybe és ezt az eladó a Vatera ügyfélszolgálatán jelzi, a Vatera jogosult a vevő felhasználói hozzáférését részlegesen, vagy teljes egészében korlátozni, felfüggeszteni, addig, ameddig a tranzakciót (pl. az adásvételt) az eladó sikeresnek, vagy teljesítettnek nem igazolja vissza. Amennyiben az eladó, a vevő teljesítése ellenére a terméket/szolgáltatást nem adja át/nem nyújtja a vevő részére, és ezt a vevő a Vatera ügyfélszolgálatán jelzi, a Vatera jogosult az eladó felhasználói hozzáférését részlegesen, vagy teljes egészében korlátozni, felfüggeszteni, addig, ameddig a tranzakciót (pl. az adásvételt) a vevő sikeresnek, vagy teljesítettnek nem igazolja vissza.

2022. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

"Mit tegyek ?"

Semmit.

Gyűjtsél még hozzá, 20-25 körül már lehet olyan készüléket kapni, amelyik még nincs benne a történelemkönyvben.

2022. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Hatezer forintért mit vártál ?
2022. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es nem 6ezer,de ez a tandíjam.Ha valóban bejön a facebook,és a youtud akkor megelégszem,de ez majd csütörtökön kiderü,mert akkor jön a futár.
2022. ápr. 12. 10:40
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
7ezer se egy egetverő szoppantyú
2022. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem akarlak elkeseríteni, de ez pénzkidobás. Ez már akkor is egy szar készülék volt, így 11 évesen meg már tényleg őskorinak számít.
2022. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!