Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lejárt a dominókátyám, mert...

Lejárt a dominókátyám, mert nem töltöttem időben, vt rajta 5500 forint, most mit tegyek, már veszve van?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

elfelejtettél adatot egyeztetni??


Ha még nem telt el 60 nap a lejárat óta, tuodd reaktiválni a számodat, és akkor újra hozzáférésed lesz és az 5500 ft-odat le tudod beszélni.

2022. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondolt, hogy x időnként muszáj feltölteni a kártyát, különben deaktiválódik / elveszik rajta az egyenleg. Talán évente kellett régebben feltölteni.

Egyszer én is így jártam, nem lehetett vele mit csinálni. Tanulópénz.

2022. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ügyfélszolgálat mit mond?
2022. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az adategyeztetés és a feltöltés ideje az 2 különböző dátum.
2022. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

90 napig még aktív marad a telefonszámod, ha ezen az időn belül feltöltöd az egyenlegedet, egyszeri büntetés ellenében újra használhatod (ez pár éve 300 forint körül volt nekem) a kártyát, nem vész el az 5500 forintod.


Az ÁSZF-ből másolva:

"A hívószám-lekötési idő 90 nap, mely a rendelkezésre állási idő lejárta után kezdődik. A hívószám-lekötésiidő alatt hívásfogadásra nincs lehetőség, de a hívószám megmarad - ezt a Szolgáltató díjfizetéshez kötheti -, s ha az Előfizető feltölti számláját, ismét igénybe veheti a Domino szolgáltatást. A hívószám-lekötési idő lejártával a hívószám megszűnik, s a szolgáltatás csak új SIM- illetve készülékcsomag megvásárlása útján vehető igénybe!"

2022. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen az történt amit a 2 es cimbora írt!
2022. ápr. 14. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:
És amit az 5-ös ír? Már a 90 nap is eltelt?
2022. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
már egy éve lejárt
2022. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!