Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonnal, ha lefotózok egy...

Telefonnal, ha lefotózok egy iratot, azt ugyanarrol telefonról el tudom küldeni e-mail-en csatolmányként?

Figyelt kérdés
Nincs számítógépem, csak okostelefonom, azonbelül is samsung galaxy A12. Ha e-mailhez iratot, kellett csatolni, mindig elmentem internetkàvézóba, ott gépen beléptem az emailembe, majd az üzenettel úgy küldtem el a fontos iratot, hogy beszkennerték és csatolmányként elküldtem az e-maillel együtt. Az a kérdésem, hogy ne kellnen menni+fizetni innentől ezért, telefonnal, ha lefényképezném a fontos iratokat, (mert telefonon nem tudom beszkennerni), az a galériában lesz. Ha belépek az emailembe, majd üzenetet írok, valahogy a galériából ki lehet szedni, másolni és csatolni fájlként az üzenethez, úgy elküldeni? Fontos, hogy akinek küldöm meg tudja nyitni. Ők úgyis gépen nézik, mert hivatalos helyen nem telefonon dolgonak, hanem gépen.Lehetséges ez? Ha igen hogy kell lépésről lépésre?

2022. ápr. 15. 18:39
 1/7 A kérdező kommentje:
e-mail üzenetről van szó.
2022. ápr. 15. 18:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, pont úgy, ahogy leírtad: lefényképezed, majd az email programból csatolmányként a galériából kiválasztva hozzá tudod fűzni az emailhez.

Annyi lesz a hátránya, hogy egy szkenner jobb minőségű képet készít, egyenletesebb megvilágítással, valamint a gyűrődések, hajtások is többnyire kisimulnak. De ettől függetlenül az esetek nagy részében olvasható lesz a küldött dokumentum.

2022. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A papir legyen kisimitva vagy tegyel ra egy uveglapot ha van. Legyen rendes feny, es siman fotozd le a telefonnal, majd csatold az e-mailhez mint barmilyen mas csatolmanyt.
2022. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

csak ne hogy összekeverd a galériában a nyomtatványt

egy nude selfivel, amit elküldesz.

2022. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Messenger alkalmazással egyszerűbb az irat másolatának elküldése.
2022. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 tenyleg sokkal egyszerubb am, ha pl. hivatalos helyre kell kuldeni ahol tuti nincs messenger meg facebook.
2022. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van szkenner alkalmazás, érdemes használni. Csodákra képes.

https://www.youtube.com/watch?v=LUQDCUl1L4g

2022. ápr. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!