Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a telefonok már elfogadha...

Ezek a telefonok már elfogadható képeket tudnak készíteni minden körülmények közt illetve a teljesítmény is elég egy akadás mentes, 120Hz rendszer és játékélményhez?

Figyelt kérdés

A kamera mind3 telefonban hasonló szinten van? Mert ha igen akkor szerintem inkább a Xiaomi Poco F3 felé hajlok. Esetleg a Realme 9 Pro is érdekes. Mivel az más gyártmány ezért a telefonja is másképp van optimalizálva. Viszont a Poco X3 a legolcsobb. De elvileg teljesítményben gyengébb mint a Realme a Poco F3-tol meg sokkal. Viszont ha annyival jobb a kamerája. Szerintem folyamatos 120 fps-el a Poco F3 sem bír el mindent. De nem tudom mennyivel lesz több fps-em alapból. Mert már az sem mindegy azért szerintem, hogy 60+ vagy 85+ fps-em van.


[link]

[link]

[link]



2022. ápr. 18. 13:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként Xiaomi Redmi Note 8 Prorol váltok. Kamerája ennek eléggé pocsék tud lenni.
2022. ápr. 18. 14:01
 2/5 Szirty ***** válasza:
92%

"...elég egy akadás mentes, 120Hz rendszer és játékélményhez?"


Bélyegmozi élménnyel párosulva talán igen...

2022. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez mégis mit jelent? Gondoltam, hogy 120+ fps nem lesz meg mindenhol ultra grafikán. De nem gondoltam azt, hogy egy snapdragon 8 gen 1 proci az ami mar eleg lehet.
2022. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 válasz is én vagyok csak más fiokrol. #1 Mégis mit jelent az, hogy bélyeg mozi minőség. Ne, hogy már azt mond, hogy ezekkel a csúcs procikkal csak lowon futnanak jól a játékok.
2022. ápr. 18. 16:03
 5/5 Szirty ***** válasza:

Nem azt mondom, hanem azt hogy a telefon néhány négyzetcentis kijelzője olyan mint ha otthon a 4k TV-t 15 méterről néznéd.

FullHD, 4k, 8k, 120Hz ide vagy oda...

2022. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!