Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 akkumulátora 70% os?...

Iphone 6 akkumulátora 70% os? Ez lassan tönkremegy?

Figyelt kérdés
Van egy iphone 6 os készülékem, szeretném eladni, de átverni nem szeretnék senkit. Rég nem volt használva a készülék, csak néha feltöltöttem. Kérdezte valaki, hogy hány százalékos az akksi és amikor megnéztem azt írta ki állapotra, hogy "szerviz" és 70% os. Ez mit jelent valójában?

2022. ápr. 19. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Azt hogy már tönkre van menve. 80%-nál már cserélni kellene legvégső esetben.

Egy fél napot se bír ki 70% akkumulátor kapacitással.

2022. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Ez azt jelenti, hogy 70%-os az akkumulátor, emiatt szervizbe kell vinni, mert különben nem hozza azt a működési időt, mint kellene, illetve egyéb más problémáid is lehetnek. Ilyen pl. hogy a rossz akku miatt hirtelen kikapcsol, így adatvesztés is lehet.
2022. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Help Vagyok válasza:

Hello! Én csak mondok egy tanácsot:

Meglehet növelni az akkumulátor élettartalmát azzal,hogy 30%-80% töltöttségi szint között tartod,tehát nem meríted le csutkára,és nem töltöd fel maxra.


(70% akkumulátor életartalma vidd el szervizbe, részletek nem irom le, a felettem lévő ember tökéletesen leírta milyen problémákkal járhat)

2022. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# már késő
2022. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!