Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom aktiválni Yettel...

Entomologus_delirus kérdése:

Hogyan tudom aktiválni Yettel feltöltőkártyás SIM-et?

Figyelt kérdés
Az előzőt elhagytam, ezért ma délelőtt bementem egy üzletükbe vettem egy újat, viszont kértem, hogy a telefonszámom megmaradjon. Hazajöttem, beraktam a telefonba, kért PIN kódot. Aztán néztem, hogy még nincs hálózat. Úgy emlékszem hogy régebben nem kellet ilyesmit csinálni, de rákerestem, és találtam a Yettel oldalán egy SIM aktiválása lehetőséget. Beírtam a telefonszámot meg az ICC számot de azt írta hogy hibás. Háromszor néztem át, fixen nem írtam el semmit. Arra is gondoltam, hogy bent aktiválták, viszont még mindig azt írja a telefonom, hogy nincs szolgáltató. Segítsetek egy telefon analfabétának, mi lehet a gond?

2022. ápr. 20. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

"bementem egy üzletükbe"

feltételezem ez az ügyfélszolgálat volt, addig nem kellett volna hazamenni míg a kisasszony beteszi az új kártyát a mobilba és működni nem kezd a rendszer.

2022. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az előző kártyámat 2,5 éve ugyan így csináltattam. Akkor is én tettem be a kártyát és nem volt gond. Csak nem emlékszem rá, hogy akkor is kellet-e aktiválni külön vagy valami máshogy volt.
2022. ápr. 20. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha üzletben kérsz cserét, akkor nem kell külön aktiválni a kártyát, megteszik helyben.

Valószínűleg az ügyintéző véletlenül kihagyta ezt a lépést.

Próbálj meg beszélni a telefonos ügyfélszolgálattal, hátha tudnak segíteni, és nem kell visszamenned.

2022. ápr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kiderült azóta, hogy csak várnom kellett volna türelemmel. Szerdán délelőtt vettem és péntek délután jött az üzenet, hogy aktiválva lett.
2022. ápr. 29. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:

72 órán belül, vagy

szerda és péntek közt eltelt 1 hét is ?


a múlt hét szerdán tetted fel a kérdést...

2022. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mülthét péntek, ez valóban lemaradt bocsi :)
2022. ápr. 29. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!