Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sheinről ha egy telefontoknál...

Sheinről ha egy telefontoknál alul kiválasztom hogy hányas iPhonera akarom a telefontokot de a képen mondujuk egy 13-as iphone tok van akkor nem baj hogy nem változik átt egy iphone 11-es telefontokra? ( Bővebben, értehtőbben alul )

Figyelt kérdés
Szóval néztem ki egy telefontokot de a képen egy 13-as iphonera való tok van és ha kiválasztom alatta hogy én 11-re akarom akkor nem baj ha a képen nem változik át 11-re való tokra? Ha úgy megrendelem hogy a kép nem változott átt 13-as ra való telefontokról 11-es iphonera való telefontokra amikor alul bejelöltem hogy én 11-es re akarom a telefontokot akkor 11-es re való telefontok fog lejönni?

2022. ápr. 20. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2022. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló akkor ez azt jelenti hogy akkor a 11-re való tok fog lejönni akkor is?
2022. ápr. 21. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Igen, azt
2022. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is vettem de nekem úgy volt hogy a képen Iphone X volt de nekem pedig Iphone 12 pro max kellet de végülis nem lényeg mivel azt küldik amelyik méretet rendeled még azt tudod megnézni én is úgy csináltam hogy az értékelésnél rá mentem a szűrőre ott kiválasztottam hogy olyan kommentet adjon be ahol kép van és 12 pro maxra való tokot mutasson és jobban meg tudod nézni hogy milyen ha megrendeled.
2022. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. ápr. 22. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!