Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 8 és az IPhone X...

IPhone 8 és az IPhone X használható telefonok még?

Figyelt kérdés

Tehát közepesen esetleg nagy gyorsasággal rendelkeznek még mindig. Vagy már inkább lassúnak lehet őket mondani. Vagy inkább ezt úgy lehetne érteni, hogy néha 1-2 oldal betőltése vagy 1-2 YouTube videó kicsi lomhaságot okozhatnak nekik? A 2 telefont azért kezelem egy szinten mert a sima IPhone 8-ha csak 2gb ram van. Ami IPhonenál is már kevés szerintem azzal a kis kijelzővel is. Az X-be 3, de az már amikor megjelent is néha kevésnek bizonyult ahhoz a nagy felbontású Oled kijelzőhöz. Akkor mi lehet a helyzet, hogyha valaki ráteszi az IOS 15.5 rendszert. Gondolom a 2 telefon közül inkább az X a jobb pláne mostanában. Az viszont elvileg fix, hogy a 8 Plus a leggyorsabb a 3 mobil közül. Mert a 3gb ram ahhoz és az IPhone XR kijelzőjéhez is sokkal jobban elég. Mivel ezek csak IPS kijelzők. Az X-be nem tudom miért nem kerűlt legalább 4gb ram.

A lényeg az, hogy mindenki azt mondja, hogy azok az Apple termékek amikben nincs legalább egy A11 proci már kb használhatattlanok. És, hogy elvileg egy IPhone 8 még mindig jobb mint egy Xiaomi Mi6 vagy egy Samsung Galaxy S8.



2022. ápr. 21. 21:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam még a Apple iPhone 6 2014-es 64GB,1GB RAM hibátlanul működik.

Eddig csak egyszer volt akkumulátor cserélve 2020-ban.

2022. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%
Az iPhone 6s Plusom 2 Gigabájt rammal nem laggol meg tökéletesen futtatja mind az operációs rendszert és mind a játékokat. Akkor miért lenne lassú egy iPhone X... De téged nem lehet meggyőzni, úgyhogy maradj a 30 ezres Galaxy S5-nél
2022. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt X készülékem.

Én szerettem az akksiját mert elég sokáig bírta egy feltöltéssel. Pedig arra is rengeteg panasz volt.

Viszont sokszor túlmelegedett.

Én inkább egy iPhone 8 plus készülék beszerzését ajánlanám.

2022. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!