Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelez a telefon ha...

Miért nem jelez a telefon ha valaki ír vagy hív messengeren?

Figyelt kérdés
Egy xiaomi poco x3 prom van és az a gondom hogy a telefon csak akkor jelez amikor benne vagyok az alkalmazásban, probáltam már a messenger beállitások között ezt megoldani de nem tudtam,persze a telefon beállitásnál sem tudtam ha valaki tud kérem segintsen.

2022. ápr. 25. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban több Xiaomi telefon is van, mindig csak akkor jelez, ha úgy tartja kedve.. hiába van mindenhol bekapcsolva az értesítés, a messengert nagyon nem szereti kijelezni.
2022. ápr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a régebbi telefonom volt xiaomi, és nálam is csinálta ezt egy ideig. Aztán vki segített beállítani, volt vmi rejtett lehetőség, sajnos már nem emlékszem.
2022. ápr. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem Iphone 12 pro max van de ugyan ezt csinálja szerintem a messenger sz@arakodik megint mert máskor nem volt ilyen baj de észrevettem hogy egyre több frissítés adnak ki messengere annál rosszabb.
2022. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a magyarázat, a messenger zabálja az akkut. A telefon van olyan okos, hogy kilövi, ha sokáig a háttérben van, ezzel spórol az akkuval. Kikaocsolható a beállítások->akkumulátor menüpontban, de akkor gyorsabban fog merülni. Sokkal!
2022. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Samsung telefon ugyanezt csinálja egy ideje. Régen semmo gond nek volt.
2022. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!