Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? HTC Legend vagy Sony Ericsson X10 vagy Samsung Galaxy S?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik lenne a jobb. HTC-t nem ismerem. Sony Ericssonba régebbi Android van. Samsungba meg nem bízok. Esetleg valami tanács?
2010. szept. 16. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
HTC szerintem.
2010. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
HTC-t vennék.
2010. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi. nekem is arra húz a szivem:D csak nem ismerem a htc-t. gondolom az x10 meg a galaxy s szanaszét van reklámozva azért ien drága:S
2010. szept. 16. 18:13
 4/10 anonim ***** válasza:
ezek közül éna Galaxy S-t venném ha a pénz nemlenne kérdés. De a HTC-s telók nagyonjók :) minőségiek. . . :)
2010. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát igazából a pénz "nem" számít mer részletre veszem úgyis és az már mindegy h havi 15ezret vagy 20ezret törlesztek. A samsungról sok jót hallottam de valahogy annyira nem vonz. Az a gáz h nem tudom hol lehetne telefont kipróbálni, mert ilyen electro worldbe meg hasonló helyeken nincs kitéve.
2010. szept. 16. 18:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
HTC valójában jó, de ezek közül én inkább a Samsung Galaxy S-t venném meg:) Volt már kezembe HTC Legend és Samsung Galaxy S, és a Galaxy S jobban elnyerte a tetszésemet:)
2010. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Media Marktban szoktam a telókat kipróbálni =)
2010. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
saturnba meg electro worldbe ilyen kaliberű telefonokat nem tesznek ki:D akkor lehet elmegyek media marktba. hátha ki van rakva. Szóval szerintetek a Samsung és a HTC között döntsek? Köszi a válaszokat!
2010. szept. 17. 10:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Samsung:) Abban nem fogsz csalódni, ha azt használod majd!:)
2010. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Media Marktban kirakják ezeket is, mindig ott b.sztatom a telókat egy 2-3 órán át xD

De Media Marktban én még HTC-t nem láttam...

2010. szept. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!