Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 Mini 128gb megéri...

IPhone 12 Mini 128gb megéri majd IPhone 13 Mini 512gb- re váltani októberben?

Figyelt kérdés

Azért Októberben. Mert az IPhone 12 Mini is akkor volt a legolcsobb tavaly. Ami után megjelent a 13-as széria. És ez azért fontos, mert elvileg a 14-es szériából már nem jön Mini modell. Pedig nekem nagyon nagy megváltás ez a telefon. Végre egy kicsi IPhone ami teljes képernyős. És jó ennek az aksija is szerintem. Viszont sajnos nem veszik meg sokan. Igen, bizony jobb lett volna ha azért kicsivel nagyobb és a kijelző is lenne legalább 5,6-5,7col. De legalább még 1 modellt kiadhattnának belőle, hogy aki megvette anno a 12 Minit az ne csak 1 hanem, 2 generációval erősebb procis mobilt vehessen magának. Illetve gondolom nem csak a proci lesz jobb. Hanem leginkább mondjuk a kamera szokott mostanában nagy fejlődést hozni minden évben az IPhonenál. Illetve a támogatás is fontos.


Ha muszály leszek a 13 Minit venni. Akkor én mostmár nem fogok szórakozni az 512 gigásat fogom megvenni. Hagy legyen elég arra az 5 évre ameddig ugye használható marad. A 12 Minim aksija az mondjuk amúgy is már csak 84% kapacitású. Remélem a 13 Mini tovább fogja bírni.



2022. ápr. 29. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol akarod venni de nekem 14 het varakozasi idot mondott a vodafone
2022. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy éri meg váltani. Kb. észrevehetetlen a különbség.

512-es mobilt venni pedig pénzkidobás szerintem. Mennyi a felára ennek egy 128-ashoz képest? Abból hány évre lehet előfizetni több száz giga felhőtárhelyre?

2022. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1 Terra, ha már cserélni akarod, nem félévre veszed.

a Nagy Októberi miatt szokott kedvezmény lenni.

2022. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem majd az Extreme Digitalnál vagy Emagnál veszem meg. Szolgáltatonál pontosan azért nem veszek, mert mindig készlethiányba vannak. És sajnos a 13Miniből nincs 1 terrás verzió csak a Pro modellekből.
2022. ápr. 29. 16:01
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

#2

És hány alkalmazást tudsz letölteni a felhőtárhelyedre? Ja igen, nullát.

2022. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"És hány alkalmazást tudsz letölteni a felhőtárhelyedre? Ja igen, nullát."


Mi az istent töltetek le annyi sz..r alkalmazást egy telefonra, hogy megtelik tőle akár csak 50 giga is? :D Ha van 6-7 gigányi alkalmazás a telefonomon, akkor sokat mondok.

2022. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked igen. De kinek mennyi. Nekem a 64GB tele van alkalmazásokkal, zenékkel, illetve újabban fotókkal, mert az 50GB iCloud tárhely betelt.
2022. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Hát igen, a 64 giga az évekkel ezelőtt is ciki volt, nem is értem hogy árulták ennyi tárhellyel az iPhonekat, szerencsére már 128-as a legkisebb. Az a felhasználók 99%-ának elég, egy 100-200 gigás akármilyen felhőtárhellyel kombinálva (vagy akár még anélkül is).

Felhőtárhelyre pedig szerintem akkor is érdemes előfizetni, ha sok hely van a telefonodon, mert mégiscsak úgy lesznek biztonságban a képeid, videóid, fájljaid, stb. Ezért írtam azt, hogy az 512-es modellnek egyszerűen nincs értelme. (Maximum akkor ha valami félprofi felhasználó vagy, pl. vlogolsz és ezzel veszel fel több órányi anyagot.)

Én drive-ra fizetek elő, a 100 gigás tárhely havi 690 forint, az iCloud még szerintem olcsóbb is ennél.

2022. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg őszintén kell, vagy csak jötték dicsekedni?


Ha valoban kellene akkor nem kérdeznéd...hanem vennéd.

2022. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7. Nem csak 50GB iCloud tárhely van…

200GB, illetve 2TB-os iCloud tárhelyre is lehet előfizetni, ha annyira kevés az 50GB.

2022. máj. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!