Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi adapterrel iphonet...

Xiaomi adapterrel iphonet tölteni?

Figyelt kérdés
Mostanában fog megérkezni az első iPhoneom és nem adnak hozzá adaptert. A xiaomi adapter amit a 2 éves telefonomhoz kaptam megfelelő lenne? A kábel eredeti

2022. máj. 1. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
17%
Ha tönkre akarod tenni az iphoned akksiját minél előbb, akkor nyugodtan használd. Hihetetlen az emberek vesznek egy drága telot és a kiegészítő dolgokra meg nem akarnak pénzt adni és csodálkoznak 1 év után miért megy tönkre az akksi. Szerintem 8000ft új gyári apple töltő nem akkora összeg, de hát te tudod.
2022. máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne halgass az 1-esre, csak az Applet lehúzni jött ide, szokás szerint.

Bármelyik USB-s adatperrel lehet tölteni az iPhonet. Számítógépről is töltheted (lassan fog tölteni, mert az nem ad ki sok áramot) és bármelyik olyan töltővel töltheted amelyikbe be tzdod dzgni az USB-C kábelt.

Ugyanúgy Apple adapterrel is lehet bármit tölteni. Nekem itt a polcon be van dugva az iPhone és az iPad töltője és minden azokkal töltök. Telefon, táblagép, elemlámpa, borotva, hajníró, fogkefe, kerékpárcomputer. És még a ceruzaaksi töltőt is oda dugom be.

Ez a lényege az USB-nek, ahol az U univerziálist jelent, hogy bármit bárhova bedughatsz.

Nem fogja tönkretetteni sem az apple töltő a huawei telefont, sem a huawei töltő az apple telefont.

Pont ezért nem tesznek a csomagba. töltőt... mert mindenkinek van otthon töltője. Nekem is van 8-10 darab USB-S dugasztápom.


Azért szoktak az iPhone akksik tönkremenni, mert eszméletlen üzemórátak tekernek bele. Én most adtam el a 11 prot 2,5 évesen, 91%-os akksiva. A 13PPM szeptember óta maradt 100%-on. Mert nem használom brutál állat módjára. Aki pedig napi 10-12 órát használja játékra, tiktokra, stb és 3x kell neki feltöltenie, annak nem kell csodálkoznia, hogy tönkremegy az akksi. Egy autót is tönkreteszel ha mindenhova 200-al mész vele...

2022. máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!