Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik,hogy a céges telefonom...

Létezik,hogy a céges telefonomon csak úgy,hogy be se lépek a Viber alkalmazásba elérhetővé tesz? A héten kellemetlenségem volt a főnökömmel,ő küldött üzenetet és én nem olvastam el pedig többször voltam állítólag elérhető állapotban.

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hátttőőőő az a főnök is egy jó nagy péló aki ilyenért lecsesz!

Ezek az appok nem mutatják sosem jól hogy ki mikor miért hogyan elérhető. Megnyitod, aztán bezárot és még fél nap múlva is eléretőnek mutat. Aztán a másik oldalon megnyitja a főnököd, neki beesik az hogy elérhető vagy, pedig mág vagy 8-10 órája meg sem nyitottad. Aztán őneki is bentragad az appjában a te elérhetőséged és még 10 óra múlva megnyitja, még mindig elérhetőnek mutat. Elment 20 óra - 1 nap azóta, hogy ténylegesen elérhető voltál, de a rendszer még mindig azt mutatja.... Ez mindegyik ilyen üzeneküldő appra vonatkozik. Sosem szabad megbízni abban, hogy mit mutat!

A tinilányokat megértem, hogy rá vannak tapadva az ilyen ""mikor meddig volt elérhető, elolvasta, de nem válaszol"" dolgokra.... De egy főnöknek nem kéne ennyire ostoba fajankónak lennie. Ha komoly, fontos, halaszthatatlan közlendője van és addig eljutott, hogy a kezébe vette a telefonját, akkor hívjon fel!

2022. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"be se lépek a Viber alkalmazásba elérhetővé tesz?"

Nem kell belépni hogy elérhető legyél. Elég ha van net a készüléken.

A főnököd hívjon telefonon ha akar valamit. Ha nem írtál alá semmit, akkor azért van céges telefonod, hogy használhasd ha szükséged van rá. Nem pedig azért, hogy kötelezően teendőd legyen vele.

De ez nem a mi dolgunk. Elsőnek is tisztáznod kell az alapokat a főnököddel a céges telefon kapcsán, kinek mi a szerepe ebben a játékban.

2022. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt ilyen gondom. Ha a PC-re is telepítve van a Viber és be van kapcsolva az autómatikus indítás funció akkor a számítógépen a háttérben fut és akkor lehet, hogy elérhetőnek jelez.
2022. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!