Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefoncserekor a korábbi...

Telefoncserekor a korábbi életképeket megtartod?

Figyelt kérdés

Néha pl egy szép virágról vagy bármi ilyen apróságról csinálok fotót, hogy elküldjem a családomnak, barátoknak stb.

(Külföldön élek.)


Most 4 év után lecserélném a telefont és rájöttem, hogy az évek során összejött ilyen kis életképekből rengeteg van.


Ezeket lemented valahova ilyenkor vagy veszni hagyod?



2022. máj. 3. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felhőben tárolom őket, mondjuk nem is szpemmelek ismerősöket a facebookon a macska minden ásításáról képet.
2022. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elmentem, sokszor volt, hogy egy kitörölt fotó kellett volna, akár évek múlva. Rajta vannak az asztali pc-n és egy külső HDD-n is.
2022. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
a régi telón aztán egy idő után átmentem gépre
2022. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

SD kártya kihúz régi mobilból,

SD kártya bedug új mobilba.

2022. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Megtartom őket, de nem teszem rá az újra.

HDD-n tárolom az adataimat, ott vannak rendszerezve.

2022. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem sok időt töltenek a fotóim a telefonon (vagy fényképezőgépen).


Maximum egy héten belül minden átkerül és rendszerezve tárolódik a számítógép (laptop) merevlemezén, valamint a tabletben és az Android TV-Boxban lévő memóriakártyákon

(Igenm, összesen három helyen)

2022. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Én is általában havonta lementem a fontosabb képeket laptopra, illetve azokat megtartom a telefonon is. Amelyek nem fontosak számomra, azokat pedig kitörlöm.
2022. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kép/videó az elkészülésétől számítva 1-2 napon belül a gépen van, majd időnként rendszerezve külső HDD-re mentem és időnként erről is készül másolat egy másik külső HDD-re. Lehetőség szerint semmit sem hagyok veszni, pl. nem azért videóztam szakadó esőben egy koncerten a nem vízálló telefonom épségét kockáztatva, hogy később töröljem a felvételt, hanem nyilván ha szeretném, bármikor újra tudjam nézni, egy kicsit újra úgy érezhessem, mint ha ott lennék. Mostanában kevesebbet fényképezek, de 4 év alatt így is legalább 15x teletöltöttem volna már a rendelkezésre álló tárhelyet a telefonon, ha mindent a telefonon tárolnék.
2022. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindent rendszeresen felmásolok laptopra és gépre, egy ideje már külső HDD-n tartom a fotókat. Nagyon kellemes emlék tud lenni egy-egy jelentéktelennek tűnő fotó is. Pl nemrég váltottam Iphone-ra, azzal is képes voltam kínlódni csomót, hogy a telefonon is meglegyenek a régi, de számomra nagyon fontos képek.
2022. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, családi képeket miért hagynám elveszni telefon cseréje miatt?
2022. máj. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!