Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ideig tart egy okostele...

Mennyi ideig tart egy okostelefon akkumulátor cseréje?

Figyelt kérdés

Van egy samsung galaxy A70 telefonom, és az aksija már nem a régi.

Újonnan még a 2-3 napot is ki bírta, most már 1 nap talán.

Más baja nincsen, épp ezért nem is szeretnék újat venni.

Nem szeretném napokra a szervízbe hagyni.



2022. máj. 5. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy óra időtartamot szoktak mondani.
2022. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ...


hogy pl. ki hogy csinálja, mennyire gyorsan, meg a fentit mennyire kell szétbontani hozzá


régi telefonoknál pár másodperc volt az ilyen, most meg szét kell bontani a telefont, akár szét kell szedni majdnem teljesen, hogy hozzá lehessen férni az akksihoz, ami (mint sok más manapság) ragasztva van, így csere után még várni kell, míg az megszárad-megköt (amivel valahol eleget várnak, valahol nem...)


de ELMÉLETILEG meglehet egy óra alatt is akár...

GYAKORLATILAG pedig csoda, ha még aznap foglalkoznak vele, vagy ott egyből nekiállnak, általában viszik hátra vagy el, ahol szervizesek folyamatosan kb. futószalagon csinálják egyiket másik után és mondanak rá így egy napot is, ha nem többet... esetleg még felárért gyorsítják meg a folyamatot


szóval attól is függ hol... valahol pikk-pakk megcsinálják, valahol meg csak napok múlva

2022. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a youtube-on bemutatják milyen egyszerű a csere,
2022. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"a youtube-on bemutatják milyen egyszerű a csere,"

Már attól függ, melyiknél, valamelyikhez komplett szerelő kit-et kell venni és egyetlen akkucsere miatt nem biztos hogy megéri.

2022. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gyorsan merül az akkumulátor? - Cseréljük akár 30 perc alatt



[link]

2022. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem fogom itthon egyedül szép kapni egy telefont, mert meg néztem egy videót a youtube-on. Inkább szakemberre bízom.
2022. máj. 5. 15:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Van olyan szerviz, ahol írják, hogy megvárható.
2022. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2-es ma 11:36-os vagyok


amúgy amióta vetted, már lejött rá ezer frissítés, felpakoltál rá különböző programokat, stbstb


ezek is hozzájárulnak ahhoz, hogy milyen gyorsan merül és mennyi energiát zabál a telefon


a facebook messengernek például évről-évre egyre nagyobb a rendszererőforrásigénye és a háttérben is többet karattyol

2022. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nem fogom itthon egyedül szép kapni"


Még szép...

2022. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tegnap 11:36 és 11:55 vagyok


Régi tabletem ripsz-ropsz lemerült. Nyomtam rá egy factory resetet, még alig installáltam rá ezt-azt és kb. ötöd annyira merül... előtte néhány óránként töltőre kellett tenni.

2022. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!