Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leesett a telefonom, hogyan...

Leesett a telefonom, hogyan lehet leszedni róla az adatokat?

Figyelt kérdés

Egy régebbi huawei telefonom kiesett a kezemből betonra, és eltört a képernyője, minden csíkos, villog a kép, és minden amit nézek rajta mutatja fent is meg lent is, így nem tudom, hova nyomjak. Megjavítani nem szeretném, gondolom az alaplap is sérült, hangot sem ad, térerőt, wifit, bt-se fog, szóval ennek már lőttek.

Viszont bedugtam gépre, letöltette a hisuite-ot, de a telefonon engedélyezni kellene valami isb hibakeresést, hogy tudjak csinálni gépre egy mentést.

Próbáltam screen mirrorral átvinni tv-re a képet, de nem találta a tv-t.

Van valami ötletetek hogyan mentsem le az adatokat?



2022. máj. 5. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Megpróbálod gépre kötni és ha engedélyt kér, reménykedj hogy tudod engedélyezni, lemented ami kell.
2022. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez valószínűleg az utolsó utáni megoldás, de szerintem a belső NAND vagy NVRAM chipet le lehet forrasztani, rá lehet ültetni egy egyedi áramköri lapra és ki lehet olvastatni egy TL866II olvasóval. Én ezt csinálnám, ha létfontosságú adatokról lenne szó.
2022. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Emlékmentő Kft BP Nyugati .
2022. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

Nem hiszem hogy az Emlékmentő ilyen professzionálisat vállalna mint amilyet adatmentők csinálnak, de meg lehet kérdezni.

Én csak azért mondtam hogy kösse gépre és ha tudja engedélyezni akkor engedélyezze a hozzáférést, mert azt hátha meg tudja csinálni.

Minden megoldás megoldás lehet ha működik, kár volt azonnal 0%-ot nyomni, mindenki csak segíteni akar és engem is csak a segítőkészség motivált.

2022. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4!


Valószínűleg azért kaptál 0-t, mert nem sikerült rendesen elolvasnod a kérdést


"Viszont bedugtam gépre, letöltette a hisuite-ot, de a telefonon engedélyezni kellene valami isb hibakeresést, hogy tudjak csinálni gépre egy mentést."

2022. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megpróbálhatnád más eszközzel összekötni.


Az én telefonomon engedélyezni kell a fájlmásolást, mikor a PC-mre dugon, laptopon viszont valamiért nem.

2022. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyan nem lehet, hogy a tartalmakat (vagy azok nagy részét) "online szinkronizálta" a telefon programja akár Google fiókkal akár Huawei fiókkal és le lehetne menteni?
2022. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam már sajnos korábban is ilyen beszólásokat, hogy “Emlékmentő nem azt csinálja” vagy hogy “nem az a dolga” - akkor az ilyen válaszolók szerint mégis mivel foglalkozik a cég, de komolyan?

Tessék, ott van, szolgáltatások 7. része, adatmentés! :

[link]

Bár ahogy hallottam, nem olcsó, de más ötletem sajnos nincs!

2022. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Senkinek nem volt szándékom beszólni az Emlékmentő kapcsán, én csak azzal kapcsolatos aggodalmaimnak adtam hangot, hogy nem biztos annak 100%-os esélye, hogy bármilyen működésképtelen, vagy törött kijelzős telefon esetén meg tudják oldani az arról való mentést, mert például nincsenek ehhez professzionális adatmentő eszközeik. Bár régebben én is olvastam a honlapon hasonlót, de elképzelhető hogy nem tudják megoldani, egy próbát mindenesetre megér.

Emlékeket mentenek, de nem "olyan adatmentő cégként" működnek, mint például a Kürt, eltérés van a két cég közt.

2022. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, erre itt a témába vágó másik ellentmondás! 🤦‍♂️ Honnét tudod, hogy milyen eszközeik vannak, vagy hogy olyanok tényleg nincsenek? Ha ezzel foglalkoznak, akkor miért ne lennének, pont Nekik, miért olyan elképzelhetetlen? Ne elméleteket gyártsunk, meg kell kérdezni!
2022. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!