Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a felárat az IPhone 12...

Megéri a felárat az IPhone 12 vagy abból a pénzből vegyek inkább egy IPhone 11+Airpods 3-mat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Az Airpods 1,2 és 3 fülhallgatók mit tudnak egy LG TONE Free HBS-FN6 fülhallgatóhoz képest. Azért kérdezem így mert gondolom azon, hogy első gen Airpodsot veszek használtan csak és akkor esetleg bele férhet egy IPhone 13 is, már ha tud annyival többet a 11-hez képest. De azt mondják az első generációs Airpods nagyon gyenge lett. És sokkal silányabbul fog szólni az én LG fülesemhez képest.



2022. máj. 5. 22:26
A kérdező szavazást indított:
IPhone 11
IPhone 12
12 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Már szerintem az IPhone 13 lehet így sem férne bele a keretembe.
2022. máj. 5. 22:27
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem elfogultként (iPhone telefonom van nekem is) én azt mondom, hogy az Applenak vannak olyan termékei, amiket a konkurensekhez képest reális áron ad és vannak olyanok, amiknek az árát egyértelműen az óriási árrés dobja meg, maga a termék nem tud annyit, mint az ára. Az AirPods szerintem az utóbbi kategóriába esik.


Jó-jó, értem én, de miben tud többet mint bármelyik fele ennyibe (sem?) kerülő fülhallgató? Ha valaki a jó hangminőségre megy, akkor nem egy gumiharang nélküli fülhallgatóval akar zenét hallgatni (sőt: nem fülhallgatóval). Az összes többi funkcióját pedig hozzák a jelentősen olcsóbb konkurensek is. Azért egy bluetoothos fülhallgatót csinálni nem atomfizika.

2022. máj. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen 12. Kövezzetek meg, de nekem jobban tetszik a 2 dolcsis Alis lightning csatlakozós füles hangja, mint a majdnem százezres almásé, pedig nekem munkaeszköz is.
2022. máj. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyedben azt a pénzt amit arra költenél, hogy legyen egy almás logó a telefonodon inkább arrra költeném, hogy műszakilag legyen jó a telefonom.

Szóval specifikálnám, mire is van szükségem, aztán vennék a konkurenciától egy rendes telót.

2022. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Morzsi007 ***** válasza:

Valaki a gumiharang nélküli fülest szereti, mint pl én, engem idegesít egy idő után, a gumi, nyomja a fülemet. Volt anno airpodsom 1. gen. Szerettem, jó hangja volt, főleg hogy vezeték nélküli jelátvitelről beszélünk. 2 éves elmúlt mikor eladtam, mert az aksija sajnos már nem tudott annyit, mint új korában, ezen kívűl soha nem volt vele gond.hallottam a pro verziót is, az még jobb, de nem mindenkinek ér annyit. Van Alis 6000 Ft-os fülesem is, igaz töredékében került, de messze silányabb a minőség, és inkább előveszem az earpodsot, mert annak is sokkal jobb a hangja és azt hallgatom a munkába inkább. Volt Audio-Technica, meg több Sennheiser fejesem meg van is, ezeknél meg volt, hogy melyik stílussal szólnak jól, az airpods mindenes, elég sok műfaj hallgatható vele, főleg egy csendes szobába, ahol nincs környezeti zaj, a kis részletek is akár, de elsősorban nem erre találták ki. Ez a félig nyitott kialakítású 1., 2., 3. generációra igaz .

Szóval egy nagy gond van a használt airpods-szal, az aksi. Ebben nem igen cserélnek akkumulátort, talán nem is lehet, ha vennél használtan 1,5 év után már elhasználódhat és kb 2-2,5 óra után lemerül. Ezzel kalkulálj. Ebből kifolyólag a 12-es szériát ajánlanám én is.

2022. máj. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ezek a fülesek az aksi miatt (sem) az örökkévalóságnak készültek, szóval hacsak nem tud/akar valaki 1-2 évente 70 ezreket költeni fülhallgatóra, az ne vegyen ilyet.

Egyébként meg ezeket van aki megveszi használtan? Fúj, ezt az emberek a fülükben tartják :D Értem én, hogy valamilyen szinten meg lehet pucolni, de fúj, akkor is.

2022. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Morzsi007 ***** válasza:
Pedig sok ember vesz használt airpods-ot. :)).
2022. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6# sőt, a múltkor valaki panaszkodott, hogy bele esett a piszoárba, jó lenne eladni.
2022. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
meg
2022. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6# használt vibrátornak is nagy keletje van

:)

2022. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!